Laatste nieuws
23.10Feyenoord-hooligans zorgen voor grote verbazing bij Mobiele Eenheid
23.10Manchester United door in Europa League, ondanks door De Ligt veroorzaakte penalty
23.07AZ op rapport: Penetra uitblinker bij uitschakeling in Londen
23.05Miljoenen naar Alkmaar ondanks uitschakeling: dit verdiende AZ in Europa
23.05Manchester United legt Real Sociedad overtuigend over de knie
23.05Verbijsterde Farioli: ''Wow, dat maakt me echt verdrietig. Onacceptabel'
23.00LIVE: doek valt ook voor AZ na nederlaag bij Tottenham (gesloten)
23.00Strijdend AZ verliest bij Tottenham Hotspur en is klaar in de Europa League
22.58Dit bedrag streek AZ op tijdens de Europa League-campagne
22.57AZ op rapport: studententienen na uitschakeling, één diepe onvoldoende
22.54Man Utd mag in rampjaar nog altijd dromen van Europese glorie
22.54VI Live: Rangers en Fenerbahçe gaan verlengen
22.53Nederlandse exodus: AZ onderuit bij Tottenham, Nederland uitgespeeld in Europa
22.52Nederlandse exodus compleet door uitschakeling AZ tegen Spurs
22.52Europees doek valt voor AZ en Nederland: Spurs blijkt toch maatje te groot
22.39VI Live: Dorgu laat penalty terugkeren, hattrickheld Fernandes zet record
22.39VI Live: slotoffensief AZ ingezet om verlenging af te dwingen tegen Spurs
22.32VI Live: Spurs komt na fraaie aanval weer richting kwartfinale-plek
22.30Farioli ziet begrip bij supporters van Ajax: 'Zegt veel over hun oordeel'
22.19VI Live: Koopmeiners straft fatale fout af en brengt hoop naar Alkmaar
22.18Van den Boomen geeft antwoord op Farioli-vraag: 'Overwogen om in te grijpen?'
22.17Farioli na uitschakeling boos over term B-team: 'Onacceptabel, maakt me echt verdrietig'
22.10Goes aangepakt na openingsdoelpunt Spurs: 'Dit mag hem niet overkomen'
22.07VI Live: Maddison schiet Spurs op 2-0 tegen AZ, dubbelslag Fernandes
22.07VI Live: Maddison schiet Spurs op 2-0 tegen AZ
22.05Ajax-trainer Farioli verklaart systeemwijziging in Frankfurt
22.04Forse beschuldigingen aan adres Farioli: 'Hij is gewoon bezig met z'n eigen cv'
22.00VI Live: AZ begonnen aan tweede helft tegen Spurs voor kwartfinale-plek
21.52Frontale botsing Farioli en Verweij na Ajax-exit: 'Respectloos, volgende!'
21.49VI Live: AZ met achterstand de rust in, De Ligt veroorzaakt penalty
21.45Duitse media verrast door Farioli en 'afgemaakt' Ajax: 'Vrijwel niets te bieden'
21.45Farioli: 'Zonder Rensch, Akpom en een stuk of zes anderen wordt het moeilijk'
21.37Götze schiet zichzelf tegen Ajax in rijtje met De Jong en Kramer
21.35Buitenspel: AZ ziet bui al hangen na voorspelling van Driessen
21.27Farioli: 'Zonder Akpom, Rensch en nog zes anderen wordt het moeilijk'
Resultaten x
Binnenland

Hoe groeibriljant Justin Kluivert via Ajax de absolute top wil bereiken

Het gevecht met Amin Younes heeft Justin Kluivert (18) voorlopig in zijn voordeel beslecht. Nu wacht alweer de volgende uitdaging voor de zoon van Patrick Kluivert. In de nieuwe ELF Voetbal een interview met de gewilde Ajacied. "Ik zou op dit moment al naar een topclub kunnen gaan."
15-02-2018 08:00 door

Het wemelt van de geruchten. Kluivert zou in beeld zijn bij Manchester United en bij FC Barcelona. “Soms krijg ik weleens iets mee ja. Klopt. Er is veel interesse van buitenlandse clubs. Natuurlijk weet ik dat. Dat gaat niet veranderen, het zal alleen maar meer worden”, zegt de aanvaller van Ajax in de nieuwe ELF Voetbal. Ja, Kluivert had ook gelezen dat Lionel Messi de technische leiding van Barça had gevraagd om hem te halen. “Het zijn leuke dingen om te lezen, maar of het echt waar is...”

Het gerucht was amper verspreid, of Philippe Coutinho werd door Barcelona voor 160 miljoen aangetrokken. “Daarom, daarom. Kijk: de absolute top bestaat uit vijf à zes clubs. En die top wil ik stap voor stap bereiken. Ik wil geen dingen overslaan. Maar ik wil wel een speler worden die uiteindelijk voor 160 miljoen naar Barça, Real of een van die andere topclubs gaat. Zo denk ik er nu over.”



Planning

Kluivert wil dus niets overhaasten, maar hij wil zijn gang naar de top niet onnodig vertragen. “Ik weet ook: steeds jongere spelers halen de top. Het is de kunst om zo snel mogelijk die top te halen zonder een misstap te maken. Die kans loopt iedereen, maar het is wel zonde. Geloof me: ik zou op dit moment al naar een topclub kunnen gaan. Die mogelijkheden zijn er. Maar op dit moment, op deze leeftijd, zie ik daar nog geen rol voor mij weggelegd.”

Maar wat niet is kan nog komen. “Misschien wel over vier of vijf jaar. Dan zie ik mezelf nog wel de kant van een van die topclubs opgaan. Als ik ben uitgeleerd. Dan ben ik 22, 23. In vier jaar kan heel veel gebeuren. Vier jaar geleden speelde ik in de B2, was ik als een van de weinigen van mijn lichting blijven zitten. Kijk waar ik nu sta! In vier jaar word ik sowieso beter, dat weet ik zeker. Ik zit nog lang niet op mijn top.”

Lees het volledige interview met Justin Kluivert in de nieuwe ELF Voetbal, vanaf nu verkrijgbaar! In de nieuwe ELF Voetbal ook veel aandacht voor Robin van Persie, Terence Kongolo & Rajiv van La Parra, Tyronne Ebuehi & William Troost-Ekong, Oussama Assaidi, PSV'er Albert Gudmundsson, Kylian Mbappé, Mohamed Salah en nog veel meer!




Aanmelden
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Georginio Wijnaldum?
superelf Laatste: Superelf Willem Janssen, Limburgse verbinder
transfergeruchten Laatste: Wat kan Brian Brobbey verwachten van een overstap naar West Ham United?
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
kleedkamerhumor Laatste: Etienne Vaessen, grappenmaker bij RKC Waalwijk: "Je ziet het bijvoorbeeld aan de grijns op m’n gezicht"
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.