Laatste nieuws
16.00Praat mee op VP: Paixão én Read voltooien hattrick, Feyenoord op 1-5 bij Twente
16.00Kraay onthult 'Sem Steijn-pact' en weet wat Feyenoord moet betalen
15.57El Ahmadi schrikt van Twente-dissonant: 'Alsof jeugdspeler voor het eerst meedeed'
15.55Politie krijgt lucht van speciale actie Ajax-fans en ruikt massaal uit
15.52VI Live: Paixão drukt zijn stempel op de wedstrijd met hattrick
15.46Rangers wint doelpuntrijke Old Firm op bezoek bij Celtic, Belg de grote uitblinker
15.44VI Live: Paixão werkt geweldige Feyenoord-aanval binnen voor 1-4
15.39Duidelijke boodschap vanuit Amsterdam: 'Financiële problemen heeft Ajax niet meer'
15.38Aanvoerder Willem II boos op Hensgens: 'Hij heeft een vooroordeel over Bokila'
15.35Analytici schrikken van Twente: 'Alsof een jeugdspeler voor het eerst meedoet'
15.35Heerlijke beelden: Ajax-fans zingen en springen erop los voor jubileumduel met AZ
15.30Farioli wijzigt elftal Ajax op tien plekken voor duel met AZ
15.30Praat mee op VP: Farioli voert tien (!) wijzigingen door in jubileumduel Ajax
15.29VI Live: Feyenoord verdedigt ruime voorsprong in Enschede
15.25Celtic verliest spectaculaire Old Firm in slotfase en lijdt eerste thuisnederlaag
15.21Woede bij Willem II: 'Ik zei tegen de scheidsrechter: dit kan gewoon niet'
15.17Opmerkelijk: Hwang biedt excuses aan Twente-fans aan na pijnlijk moment
15.16Geweldige beelden uit Amsterdam: Ajax-fans vieren 125-jarig bestaan van de club
15.12PSV-vrouwen naar halve finales bekertoernooi na moeizame zege op AZ
15.10Heerlijke goal: Paixão straft fout FC Twente genadeloos af
15.10VI Live: Steijn doet wat terug vanaf de penaltystip tegen Feyenoord
15.07Go Ahead mengt zich in de topzes: 'Nu wordt het serieus'
15.05Eredivisie-goalie krijgt bakken met complimenten: 'Beste redding van het seizoen'
14.55Feyenoord overdondert FC Twente: bekijk hier de heerlijke knal van Paixão
14.55Paixão zet Feyenoord op rozen in Enschede met verwoestende uithaal
14.50Mede-eigenaar Ratcliffe waarschuwt fans Man Utd: 'Dan ben ik zo weer weg'
14.43VI Live: Feyenoord vermorzelt Twente in openingsfase
14.43VI Live: Paixão schiet kiezelhard de 0-2 binnen tegen Twente
14.39Titelkandidaat Napoli laat dure punten liggen tegen laagvlieger Venezia
14.35Van Persie eerlijk bij Feyenoord: 'We hebben hem wat extra aandacht gegeven'
14.35Kwakman baalt van nieuws bij Ajax - AZ: 'Dat meen je niet?'
14.31Koevermans ziet ideaal verkoopmoment voor Twente: 'Kunnen nu cashen'
14.30Van Persie niet bezig met plek drie: 'Kijk alleen of we iedere dag beter worden'
14.30VI Live: Ueda kopt Feyenoord razendsnel op voorsprong tegen Twente
14.30VI Live: kraker om plek drie tussen Twente en Feyenoord begonnen
Resultaten x
Binnenland

Openhartige Djuricic: 'Zag mezelf geen rol bij Ajax spelen'

Hij was de meest gewilde speler binnen de landsgrenzen in de afgelopen transferwindow. Filip Djuricic kon naar Ajax en FC Twente, maar speelt wegens omstandigheden nog steeds voor sc Heerenveen. In het nieuwe ELF Voetbal Magazine vertelt de aanvaller exclusief over alles wat er rondom hem speelde.

07-03-2013 17:57 door Redactie ELF Voetbal

Zoals het gerucht dat hij al getekend zou hebben bij Benfica: "Nou, zover is het nog lang niet hoor. Maar het zou wel een club zijn die aan al mijn wensen voldoet. Een aanvallend elftal, Europees competitief en spelend voor de prijzen."

"Ik vind ook dat sc Heerenveen een mooi bedrag aan me mag overhouden", gaat de Serviër verder. "Ik heb prima contact met algemeen directeur Robert Veenstra en technisch directeur Johan Hansma. Tegenover hen kan ik het niet maken om in 2014 transfervrij de deur uit te wandelen. Zo egoïstisch ben ik niet opgevoed."

Opvallendste is wel dat Djurcic toegeeft in gesprek te zijn geweest met Ajax. Uiteindelijk vindt hij Amsterdam niet de juiste volgende stap in zijn loopbaan. "Het Ajax-systeem staat vast en daar zag ik mezelf geen rol in spelen. Ik ben geen buitenspeler en ook geen links- of rechtshalf. Daar ben ik tegen De Boer en Overmars eerlijk over geweest. Ik wilde wachten op de club waar ik wel goed zou passen."

Zoals FC Twente? De Tukkers waren ver met de aanvaller. "Dat viel samen met de interesse van Everton voor Leroy Fer. Als zijn transfer naar Engeland rond was gekomen, had ik nu waarschijnlijk bij FC Twente gespeeld. Zo dichtbij was een overgang wel."

De openhartige Djuciric geeft ook nog zijn mening over de slechte reputatie die Servische zaakwaarnemers hebben. "In Servië zijn er meer agenten dan spelers. Die hebben maar één belang: cashen. Ik moet er niet aan denken dat zo iemand mijn toekomst bepaalt. Ik beslis nog altijd zelf. Mocht een keuze dan verkeerd uitpakken, is het tenminste mijn eigen schuld."

Lees meer over Filip Djuricic in het nieuwe ELF Voetbal Magazine, vanaf morgen overal verkrijgbaar. In de nieuwe uitgave ook verhalen over en met Robin van Persie, Jonathan de Guzman, Wesley Sneijder, de doelmannenstrijd in Oranje, Andreas Bjelland, match fixing, Niklas Moisander, de Europa Cup-winnaars René en Willy van de Kerkhof, doping en voetbal en Arjen Robben. Lees het allemaal in ELF VM!

Reageren op dit verhaal? m.mooiweer@elfvoetbal.nl of @MooiweerM op Twitter




Aanmelden
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Georginio Wijnaldum?
superelf Laatste: Superelf Willem Janssen, Limburgse verbinder
transfergeruchten Laatste: Wat kan Brian Brobbey verwachten van een overstap naar West Ham United?
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
kleedkamerhumor Laatste: Etienne Vaessen, grappenmaker bij RKC Waalwijk: "Je ziet het bijvoorbeeld aan de grijns op m’n gezicht"
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.