Laatste nieuws
21.25Sven van Beek ondergaat metamorfose in Qatar en krijgt zeer opvallende nieuwe rol
21.16Van Basten fel: 'Maak je karwei af en begin volgend seizoen bij Feyenoord'
21.13Tegenslag voor Go Ahead richting halve finale beker: smaakmaker Breum lang uit roulatie
21.06Verbeek steekt Heerenveen de helpende hand toe
21.03Van Persie-komst bij Feyenoord positief ontvangen: 'Hij is een koele kikker'
21.03Buijs laat zich uit over Halilovic-link met Ajax: 'Is een interessante gedachte'
20.55Praat mee op VP: Jong Ajax - SC Cambuur
20.50Marseille-voorzitter door het stof na gebruik van gevoelig woord
20.48Vraagtekens bij Van Persie-aanstelling: 'Het is een enorme gok, ook voor hemzelf'
20.45Oude bekende op tribune bij Jong Ajax: Ten Hag laat gezicht zien op De Toekomst
20.35Problemen dreigen voor Barça in Olmo-zaak: 'Mag seizoen niet uitspelen'
20.26Dreun voor Go Ahead: geen halve finale en mogelijk einde seizoen voor smaakmaker
20.20Perez voorspelt Eredivisie-kampioen: 'Staat in de sterren geschreven'
20.15Dreun voor Go Ahead: smaakmaker Breum lang uit de roulatie
20.10'Opnieuw geluiden uit Engeland over interesse absolute grootmacht in Hato'
20.00Afgekeurde goal na overtreding Szymanski: Galatasaray houdt Fenerbahçe van zich af
20.00Praat mee op VP: AS Roma - AC Monza
19.56Belgische bond baalt als een stekker: toptalent kiest voor Griekenland
19.50Man United neemt opnieuw keiharde drastische maatregel: 'Dit kan zo niet langer'
19.30Tebas is helder: 'Van ons mag Olmo het seizoen niet afmaken bij Barcelona'
19.30'Dan kan Kooij beter geen wedstrijden van Ajax meer fluiten...'
19.10Oud-Feyenoorder zeer enthousiast over komst Van Persie: 'Dat is een succes'
19.09Ibrahimovic maakt ommezwaai bij AC Milan: 'Geen onemanshow meer'
18.54Van Rooij over liefde voor NEC: 'Stond soms iets minder vrij op het veld'
18.46Bosschaart: 'Wanneer word ik hoofdtrainer? Tegen m'n 60ste ben ik het denk ik wel'
18.26Van Boekel fluit PSV, Ajax krijgt te maken met Dieperink
18.11Flick schimmig over de rol van Frenkie de Jong bij Barcelona
18.05Van Persie hoort opvallende geruchten: 'Het wordt heel erg persoonlijk gemaakt'
18.02Voormalig Feyenoord-target scoort erop los in Italië: 'Beste winteraankoop Serie A'
18.00Vier namen genoemd als opvolgers Van Persie: 'Nee, in die fase zitten wij niet'
17.45Van Persie bij presentatie: 'Dag en nacht zal in het teken staan van Feyenoord'
17.40Tagliafico laat binnen enkele dagen compleet ander geluid horen: 'Dat is moeilijk'
17.25Van Persie naar Feyenoord 'romantisch': 'Maar hij heeft ook gekke dingen gedaan'
17.23Van Persie mist iemand op eerste Feyenoord-persco: 'Had ik me op voorbereid'
17.21Kaalslag Man Utd gaat verder: opnieuw 150 tot 200 banen verdwijnen
Resultaten x
Binnenland

NEC wil Conboy, Ritzmaier en Sleegers snel vastleggen

NEC wacht een aantal drukke dagen op de transfermarkt. Drie, mogelijk zelfs vier, spelers wil de club nog binnen hengelen. Daarnaast houdt de clubleiding het hart vast dat nog spelers vertrekken. "Ik verwacht vrijdag één, twee of drie nieuwelingen in het elftal."

23-08-2015 21:25 door Redactie ELF Voetbal

Dan gaat de Nijmeegse promovendus op bezoek bij Willem II. "We zijn nu erg druk bezig", vertelt algemeen directeur Bart van Ingen tegenover ELF Voetbal. "Morgen (maandag, red.) reageert Kevin Conboy op het voorstel dat we hem hebben gedaan." Afgelopen zomer werd het aflopende contract van de Deense international op diens uitdrukkelijk verzoek niet verlengd. Maar Conboy vond nog geen nieuwe werkgever en traint voorlopig mee bij zijn oude club Esbjerg fB. "Als hij tekent, is dat voor één jaar."

Marcel Ritzmaier

"Daarnaast zijn we redelijk ver in de huurovereenkomst met Marcel Ritzmaier." De Oostenrijkse middenvelder komt bij PSV nauwelijks aan voetballen toe, waardoor een tijdelijke overname uitkomst biedt. "We houden nog een slag om de arm. Het blijft voetbal, maar als het volgens plan verloopt, speelt hij binnen enkele dagen hier."

Joey Sleegers

Dat geldt ook voor Joey Sleegers. De middenvelder heeft te horen gekregen dat hij mag vertrekken bij Feyenoord. "Voor hem ligt een driejarig contract klaar. Daarnaast hopen we nog een spits aan te kunnen trekken. Maar daar zoeken ook andere clubs naar. Dat is geen gemakkelijke zoektocht."

De namen van Jurgen Locadia en Rai Vloet, die allebei bij PSV de bank warm houden, wijst Van Ingen resoluut af. "Die namen hebben wij nooit overwogen. Ook hebben we ons niet voor hen gemeld." Daarnaast werd Anthony Limbombe vandaag (zondag) voor de thuiswedstrijd tegen Ajax uit de wedstrijdselectie gelaten, omdat hij zijn focus niet bij NEC kan houden en een vertrek forceert.

Anthony Limbombe

Anderhalve week geleden wees NEC een bod van Leeds United ter hoogte van ruim 1,5 miljoen euro op de Belgische vleugelspits af. "Daarna zijn ze niet met een nieuw bod gekomen. We houden de deur daarom dicht. We laten ons als club niet onder druk zetten door een speler om een transfer te forceren. Datzelfde hebben we vorig jaar gedaan bij Alireza (Jahanbakhsh, red.) die twee weken voor het sluiten van de transfermarkt wegwilde. Wij hebben nu niet meteen een vervanger paraat."

Kritiek van buitenaf dat er te laat wordt geïnvesteerd, schuift Van Ingen terzijde. "We moeten eerst het geld hebben, om het daarna te investeren. We kunnen niet zomaar enkele tonnen uitgeven. Dat mag ook niet van de KNVB." NEC zit immers in Categorie 1 van de KNVB. "Tot het vertrek van Alireza naar AZ hebben we enkel transfervrije spelers gehaald. Daarna was er pas iets mogelijk."

"Vooraf dacht iedereen dat we zingend en fluitend bij de eerste tien zouden eindigen. Maar het niveauverschil met een Eredivisie wordt vaak onderschat. We hebben nu een ploeg met veel potentiële Eredivisiespelers, maar die hebben ook tijd nodig. Daarom hopen we deze week op de transfermarkt slagvaardig te zijn. Vrijdag zijn er misschien wel drie nieuwe jongens bij."




Aanmelden
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met..Gerónimo Rulli?
transfergeruchten Laatste: Wat kan Brian Brobbey verwachten van een overstap naar West Ham United?
superelf Laatste: Superelf Kees Kwakman, Volendamse karaktervoetballer
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
kleedkamerhumor Laatste: Etienne Vaessen, grappenmaker bij RKC Waalwijk: "Je ziet het bijvoorbeeld aan de grijns op m’n gezicht"
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.