Laatste nieuws
19.00LIVE: AZ overleeft openingsfase, maar krijgt vroege tegenvaller te verwerken
19.00Johan Derksen spreekt zich duidelijk uit over aanstaande terugkeer Van Persie bij Feyenoord
18.56Twente kan beschikken over 'taaie' in Noorwegen: 'Het is verantwoord'
18.52VI Live: Unnerstall redt Twente, Mijnans geblesseerd naar de kant
18.52VI Live: Unnerstall redt Twente in de openingsfase met redding op de lijn
18.52Ex-toptalent FC Barcelona betuigt spijt: 'Niet slim om weg te gaan'
18.50LIVE: Europa League-return van FC Twente tegen Bodø/Glimt van start
18.44VI Live: AZ en Twente begonnen aan cruciale duels in de Europa League
18.44Van Halst: 'United wordt helemaal gek, deze ballen schoot hij er ook bij Ajax in'
18.35Pastoor not amused bij AZ: 'Hij ziet het als doel om iemand een kegel te geven'
18.33VI Live: aftellen naar de cruciale duels van AZ en Twente in de Europa League
18.27Nederlands jeugdelftal ontvangt afmelding: Ajax-talent gaat voor kans bij eerste
18.22Voetbal op tv: op deze zenders worden FC Twente, AZ en Ajax uitgezonden
18.01Memphis behaalt mijlpaal bij Corinthians en kan grote financiële bonus verwachten
17.45'Wilde horen wat PSV en co. te zeggen hadden, maar ik wist dat ik naar Ajax wilde'
17.35VI Live: AZ met Belic als vervanger van Clasie in Istanbul
17.33Opluchting bij FC Twente: twijfelgeval Van Wolfswinkel start in Noorwegen
17.30Nederlandse 'Bommenwerper' maakt indruk in Italië: 'In de vorm van zijn leven'
17.28UEFA onder de indruk: één Feyenoorder en twee PSV'ers in CL-Elftal van de Week
17.21UEFA zet Lang en verdedigers van Feyenoord en PSV in het zonnetje
17.10LIVE: Ajax moet Europa League-klus zonder zieken klaren in eigen huis
17.07Turkije zwaait voormalig supertalent uit voor avontuur in MLS
17.05VP-voetbalkantine: 'Ajax moet Fosu-Mensah een contract aanbieden'
17.05Juventus ziet na duel met PSV opnieuw verdediger wegvallen
17.03Pocognoli wacht lastige opgave tegen Ajax na verlies: 'We zijn de outsider'
17.00Van Persie hard op weg naar Feyenoord: 10 mogelijke opvolgers in Heerenveen
16.53Inter dreigt eerste doelman te moeten missen tegen Feyenoord of PSV
16.52Driessen voorziet opvallend weerzien Van Persie met Feyenoord: 'Heel pikant'
16.45Tv-tips: Feyenoord en Ajax te zien op open kanaal ESPN
16.45Kraker op de tocht voor Slot en Hulshoff, die akkoord gaan met FA-aanklacht
16.30Feyenoord hoopt schorsing Read te beperken met oog op achtste finale
16.20Update: Feyenoord beroep kent andere reden, Read-schorsing lijkt sowieso een feit
16.15Farioli eerlijk bij Ajax: 'Ik denk dat we over onze eigen grens heen zijn gegaan'
16.10Driessen keek naar Lang: 'In de Formule 1 had hij zijn bonus in kunnen leveren'
16.05Feyenoord en Heerenveen praten verder over Van Persie
Resultaten x
Overige

Honda fopt ook FC Utrecht

FC Utrecht heeft verzuimd aan kop te komen in de Eredivisie. De ploeg van trainer Ton du Chatinier leek op weg naar de derde zege op rij, maar wie anders dan Keisuke Honda bezorgde VVV-Venlo opnieuw een puntje: 2-2.
16-08-2009 16:25 door Redactie ELF Voetbal

De technische staf van FC Utrecht had gekozen voor Jacob Lensky en Barry Maguire, wat ten koste ging van Mihai Nesu en Gregoor van Dijk. De wisselingen pakten echter in het begin niet goed uit. Honda gaf na drie minuten een briljante steekbal op Sandro Calabro, die ontsnapt was aan zijn belager en de buitenspelval. De spits was een stapje eerder bij de bal dan de uitkomende Michel Vorm en tikte hem langs de Oranje-goalie: 1-0.

De felbegeerde Honda lag daarna compleet aan banden bij uitblinker Michael Silberbauer. De Deen haalde daarmee de angel uit het spel van de Venlose formatie, die nog nauwelijks aan voetballen toekwam. Utrecht ging uiteraard direct na de vroege tegengoal op jacht naar de gelijkmaker. De thuisploeg zette druk en werd vooral gevaarlijk bij dode spelsituaties.

Jacob Mulenga kopte uit een corner goed in, maar Diogo Viana redde op de lijn. Even later was het Silberbauer die het uit een hoekschop probeerde. Dit keer lag Dennis Gentenaar dwars. Ook Nana Asare kreeg nog een aardige kans, maar schoot over. Lang kon VVV de druk niet bolwerken. Na veertien minuten werd Dries Mertens op rechts weggestuurd door Mulenga en schoot via het been van Niels Fleuren raak.

De 2-1 hing daarna in de lucht, maar Mertens schoot rakelings langs en Ricky van Wolfswinkel wist een vrije kans niet te benutten omdat hij schrok van de geboden ruimte. Vlak voor rust leek de verdiende goal te vallen. Een kopbal van Jan Wuytens belandde echter op de lat boven de kansloze Gentenaar. De keeper moest een kwartier na rust alsnog grabbelen. Mertens schoot een vrije trap vanaf twintig slim langs de muur in de verre hoek: 2-1.

Daarna een opvallend moment. Miljoenenaankoop Van Wolfswinkel moest - tot zijn eigen verbazing - naar de kant. Du Chatinier bracht Leroy George in, die weer bij de selectie zat na een tijdje bij het tweede te hebben gespeeld. Utrecht vergat daarna door te drukken en het duel te beslissen, waardoor de vele scouts toch kregen waar ze voor gekomen waren. Honda schoot vanuit het niets zomaar van grote afstand op doel en zag zijn inzet fraai in de kruising achter Vorm slaan.




Aanmelden
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met..Gerónimo Rulli?
transfergeruchten Laatste: Wat kan Brian Brobbey verwachten van een overstap naar West Ham United?
superelf Laatste: Superelf Kees Kwakman, Volendamse karaktervoetballer
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
kleedkamerhumor Laatste: Etienne Vaessen, grappenmaker bij RKC Waalwijk: "Je ziet het bijvoorbeeld aan de grijns op m’n gezicht"
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.