Laatste nieuws
22.30'Droombestemming Farioli bekend: Ajax-trainer laat grootheid teleurgesteld achter'
22.30Nottingham Forest verliest in eigen huis peperdure punten in strijd om CL-plekken
22.24VI Live: United leidt riant tegen tiental Bilbao, Antony maakt prachttreffer
22.22Assist Flekken doet Nottingham Forest pijn in strijd om Champions League
22.22Uittrap-assist Flekken doet Nottingham Forest pijn in strijd om Champions League
22.20Antwerp van Overmars onderuit: 'Kinderlijke fouten, vierde plaats is weg'
22.10VI Live: United leidt riant tegen tiental Bilbao, Van de Ven geen kind aan Noren
22.07Man Utd op rozen na omstreden rode kaart Bilbao: 'Maakt wedstrijd kapot'
21.55Micah Richards en Lamine Yamal gaan bizarre weddenschap aan richting CL-finale
21.49Reeks bizarre momenten in voordeel United: Engelsen op 0-3 tegen tien man Bilbao
21.44VI Live: United dendert over Bilbao heen in de eerste helft
21.44'Ik zorg voor de auto als Antony ontvoerd moet worden'
21.40Praat mee op VP: Man U na reeks discutabele momenten op 0-2 vanaf de stip
21.39Vertonghen is eerlijk over toekomst na het voetbal: 'Daar zal je me niet zien'
21.37VI Live: Fernandes benut penalty en zet United op 0-2 tegen tiental Bilbao
21.24Gullit vertelt over bizarre ontmoeting bij Chelsea: 'Hij herkende mij niet eens'
21.21VI Live: Casemiro breekt de ban en komt op voorsprong in Bilbao
21.21VI Live: United ontsnapt in Bilbao, Spurs al na een minuut op voorsprong
21.19Yamal en Richards sluiten weddenschap met gekleurd randje
21.14Komst gewild target 'geen prioriteit' bij Feyenoord: 'Misschien als Milambo gaat'
21.00VI Live: United begonnen in Bilbao, Spurs al na een minuut op voorsprong
21.00VI Live: United begonnen in Bilbao, Van de Ven ontvangt Noorse stuntploeg
20.59Twente-icoon maakte Ajax-fans woest met kampioensshirt: 'Ging toch stoppen'
20.55Enorme verbazing in Nederland na Barcelona - Inter: 'Hoe is het mogelijk?'
20.48'Braziliaanse bond wil toch wachten op Ancelotti'
20.45Praat mee op VP: Djurgårdens IF - Chelsea
20.41Janssen ziet 'minder soepele' Oranje-international: 'Hij is ook wat forser geworden'
20.40Baldadige Janssen zorgt voor hilarisch moment: 'Staat hier boze man van de UEFA'
20.39VI Live: United op bezoek in Bilbao, Van de Ven ontvangt Noorse stuntploeg
20.35Antwerp FC krijgt eindelijk groen licht voor renovatie Bosuilstadion
20.30Praat mee op VP: Tottenham Hotspur - FK Bodø/Glimt
20.25Keeper die genoemd wordt bij PSV eerlijk over transfer: 'Koester wat ik hier heb'
20.24Geen angst in Londen: Bodø-fans zetten Spurs te kakken met welbekende 'chant'
20.13'Als Feyenoord hem wil kopen, moeten ze het transferrecord wéér breken'
20.10'Tegenvaller Inter: schorsing en flinke boetes door banden met Milanese ultra's'
Resultaten x
Binnenland

Interview Spakenburg-aanwinst Roy Terschegget: 'Ik wil nog een keer pieken'

Roy Terschegget (31) behoort haast tot het meubilair van GVVV, maar na een negenjarig dienstverband komt daar een eind aan komende zomer. De spelbepaler trekt naar Spakenburg, waar hij nog één keer hoopt te pieken. “Ik merkte aan mezelf dat ik een nieuwe prikkel nodig had.”
20-11-2018 16:32 door Tim Beck

Niet voor het eerst toonde Spakenburg al vroeg in het seizoen belangstelling. Vrijwel elke keer als het contract van Terschegget in het verleden afliep, hingen de vertegenwoordigers van de club aan de telefoon. “Dit jaar had ik voor mezelf wel besloten om weg te gaan. Spakenburg had een mooi verhaal en is een club met veel ambitie. Dat past bij mij, want ik wil de komende jaren ook om de prijzen spelen in de Tweede Divisie. Ik vroeg mezelf de laatste tijd af of ik een nieuwe prikkel nodig had. Dat had ik. Bovendien zochten ze bij Spakenburg nog een speler zoals ik. Ik denk dat ik er goed pas als voetballer.”

Terschegget gaat het centrale punt op het middenveld worden. Het hart dat de aanvalsopbouw moet gaan verzorgen. “Daaromheen willen ze een zo’n sterk mogelijke selectie neerzetten en dat sprak me aan. Als ik dan direct een goed gevoel heb bij een club, dan hoef ik ook niet verder te kijken. Daarnaast is het een club met passie, waar onwijs veel van je wordt verwacht. Het was makkelijk geweest om voor twee jaar bij GVVV bij te tekenen en alles met zekerheid te spelen, maar nu zal ik mezelf weer extra moeten bewijzen.”

Een mooie bijkomstigheid voor Terschegget is de aanwezigheid van zijn voormalig-trainer John de Wolf, al geeft de ex-speler van onder meer De Graafschap expliciet aan dat hij niet voor De Wolf naar Spakenburg gaat. “Ik heb een goede band met hem en ik weet dat hij veel vertrouwen in me heeft, maar een trainer is ook maar een passant. Ik heb wel even met hem gesproken, maar hij heeft me voornamelijk uitgelegd hoe de club in elkaar zit en hoe het daar in zijn werk gaat. Maar het goede verhaal van de technische man, Martijn Koelewijn, heeft me daadwerkelijk over de streep getrokken.”

In het shirt van De Graafschap. Rechts Yuri Cornelisse

Wakker liggen

Terschegget geeft toe dat het hem zwaar viel om afscheid te nemen van GVVV, ook omdat de club er met een negende plaats iets minder voorstaat dan voorgaande jaren. “Maar goed, als we bovenaan hadden gestaan had ik ook deze beslissing genomen. Ik had niet het vertrouwen dat de middelen er komen om in de top van de Tweede Divisie te spelen. Bij Spakenburg is dat wel het geval. Voor mezelf was het een emotioneel besluit en ik heb er zelfs een paar keer wakker van gelegen. Ik was erg benieuwd hoe erop gereageerd zou worden. Alleen je moet ook voor jezelf kunnen kiezen.”

De reacties vielen alleszins mee, want iedereen op de club gunt de sterspeler zijn overstap. Bovendien kunnen ze het komende seizoen nog genieten van de kwaliteiten van de geboren Veenendaler. “Ik ben en blijf een GVVV’er en deze transfer geeft me alleen maar een extra boost om zo hoog mogelijk te eindigen dit seizoen. De club heeft mij alles gegeven en ik heb het hartstikke naar mijn zin, maar er is meer dan alleen plezier. Ik zit in de herfst van mijn carrière en ik zou graag nog één keertje pieken en om de prijzen meedoen.”

Maar eerst het huidige seizoen tot een goed einde brengen. “Ik had er wel iets meer van verwacht. We behoren zeker niet tot de slechtste elftallen, maar we geven veel te makkelijk doelpunten weg. We hebben geluk dat iedereen zo wisselvallig presteert. Alleen AFC maakte wel echt indruk op me, dat was het beste team waar ik tegen heb gespeeld tot nu toe. Wij zijn met GVVV erg wisselvallig, maar we zullen er met z’n allen tegenaan blijven gaan.”




Aanmelden
transfergeruchten Laatste: Waar ligt de toekomst van Marcus Rashford?
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Nicolas Kühn?
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
superelf Laatste: Superelf Willem Janssen, Limburgse verbinder
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.