Laatste nieuws
13.45'Wat een talent bij AZ, gek dat zij of Twente volgend jaar niet Europees speelt'
13.45Op naar Madrid: hoe Liverpool haar kroonjuweel kwijtraakte
13.37Kroos ziet 'beste ter wereld' uitblinken: 'Ongeacht tegen wie je speelt...'
13.30AZ-aanvaller begrijpt niks van opstootjes tegen Go Ahead: 'Uit het niets'
13.26Van Hanegem: 'Daar zullen ze in Zeist weer iets van vinden, maar hij had een punt'
13.24'PSG stelt prijs vast voor Marquinhos, Real Madrid wil Saliba'
13.14'Toptransfer voor 'amateur' van Eindhoven: Juventus gelooft in Dean Huijsen-route'
13.10Twee Go Ahead-supporters krijgen stadionverboden na misdragingen rond duel met AZ
13.10Einde van een tijdperk: Alexander-Arnold neemt na 20 jaar afscheid van Liverpool
13.03Bizarre ontknoping en chaos in Engeland na promotie in laatste seconde
12.59KNVB bevestigt: stadionverbod voor twee Go Ahead-fans na racisme en veldbestorming
12.50Live Transfers: Huijsen wordt gescout, Arsenal informeert naar Real-aanvaller
12.36‘Club Brugge-fans aangevallen met stokken, mes en glazen flessen na bekerfinale'
12.30Edvardsen krijgt steun van teamgenoot na provocerend spandoek: 'Was een grapje'
12.22'Heel stabiel' Feyenoord maakt veel indruk: 'Er is een groot verschil met Priske'
12.16'Absoluut teleurgestelde' Van Dijk baalt flink: 'Dit doet pijn en dat moet ook...'
12.10Barça heeft Lewandowski terug, maar breekt hoofd over Dumfries
12.10Hoofdpijn in Spanje: wie moet bij Barça toch Dumfries afstoppen?
12.02'Drukke transferzomer voor PSV: Stewart komt wellicht uit bij aangeboden speler'
11.55Juventus ziet toptalent in KKD: Huijsen-route voor contractloze verdediger
11.50AZ revancheert zich na verloren bekerfinale: 'Natuurlijk speelt dat mee'
11.50Barça-ster speelde bijna voor ander land: 'Paspoort kwam niet door, gelukkig'
11.48Romano maakt volgende bestemming Alexander-Arnold bekend: 'Vijfjarig contract'
11.47Ranieri kan toveren: Roma doet weer mee om Champions League-plekken
11.30Indrukwekkende statistiek voor PSV-middenvelder: 'Dat vergeten mensen vaak'
11.30Barça en Real leven toe naar El Clásico in spannende titelstrijd: de programma's
11.28Emotionele Alexander-Arnold: 'Dit is de moeilijkste keuze van mijn leven'
11.14Alexander-Arnold bevestigt Liverpool-vertrek: 'Moeilijkste keuze van mijn leven'
11.08Slot verliest Alexander-Arnold: transfervrije verdediger kondigt vertrek aan
11.02RKC komt uitsupporters tegemoet na zeperd in Groningen
11.00VP-Voetbalkantine: 'Alexander-Arnold maakt goede keuze om Liverpool te verlaten'
11.00Feyenoord houdt druk op PSV, waakt voor Utrecht: dit is het resterende programma
10.54'United wil zaken doen in Engeland: naast Cunha wéér 70 miljoen voor aanvaller'
10.48Janssen voorziet lastige Feyenoord-keuzes: 'Je zou dan iets anders moeten spelen'
10.45PSV loopt in op Ajax in titelstrijd: dit is het resterende programma
Resultaten x
Binnenland

Interview Vince Gino Dekker: “Ik ben in een warm bad terechtgekomen“

Go Ahead Eagles leek lange tijd op de bekende stripkater Garfield. Niet eens zozeer om het feit dat je de clubkleuren rood en geel kan vermengen tot de kleur van de luie viervoeter, meer vonden ze elkaar in een hekel aan maandagen. Het was bijna drie jaar geleden dat Go Ahead nog eens aan winnen toekwam op de maandagavond. In Utrecht was het nu raak: 2-4 bij Jong FC Utrecht. Na afloop spraken we invaller Vince Gino Dekker.
12-02-2019 07:00 door Jan Willem Spaans

Warme club

De linksbuitenpositie was een duidelijk hiaat in de selectie van John Stegeman. Toen Dekker vertrok bij AZ, besloot Go Ahead meteen toe te slaan. De club verklaarde de selectie niet te willen aanvullen, maar kijken staat altijd vrij. Hoe vindt Dekker het bij zijn nieuwe club? “Ja, het is gewoon een hele warme club, ik ben ook goed ontvangen in deze leuke groep. Ik ben echt in een warm bad terechtgekomen. Na afloop van de training blijven de spelers ook gewoon hangen om wat te drinken of eten, dat was bij Ajax en AZ wel anders, daar gingen ze gewoon naar huis.”

Opmerkelijk was zijn kortstondige avontuur bij AZ: al na een halfjaar werd aangekondigd dat club en speler hun wegen gescheiden zouden vervolgen. Is er een reden voor de snelle breuk? “Ja, ik wilde gewoon in het eerste belanden, maar er zijn daar nog andere buitenspelers en heel veel talenten. Als je dan niet in het plaatje past ga je ergens anders kijken.” Naar Go Ahead bijvoorbeeld. “Nou ja, ik had wel meer opties, ook van andere clubs uit de Eredivisie, maar deze beviel me het beste.”

Meters maken

Logisch ook. In Deventer spelen ze nog ouderwets 4-3-3 met een klassieke linksbuiten als Dekker. Die positie was in de eerste seizoenshelft nog onderbezet ook: tel uit je winst. “Ik heb de trainer gesproken en daar kreeg ik een goed gevoel bij. Het is een eerlijke, duidelijke trainer, we weten precies wat we aan hem hebben. Ik denk dat ik vandaag lekker ben ingevallen, gevaarlijk kon zijn, dus ik denk niet dat de periode met weinig wedstrijdritme me nog dwars zit. Ik moet nu gewoon wachten op mijn kans om meer te spelen.”

Dat is ook zijn doel voor de komende maanden. “Ik wil zorgen dat ik mezelf in de basis kan knokken, en dat de ploeg natuurlijk zoveel mogelijk wedstrijden gaat winnen. Ik denk niet dat het kampioenschap er nog inzit, maar het lijkt erop dat we in de play-offs om promotie gaan spelen.” Daar zal het seizoen van Go Ahead inderdaad op staan of vallen.




Aanmelden
transfergeruchten Laatste: Deze topspelers zijn komende zomer transfervrij
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Nicolas Kühn?
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
superelf Laatste: Superelf Willem Janssen, Limburgse verbinder
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.