Laatste nieuws
20.25Heitinga staat voor 'pittige' klus volgens Sneijder: 'Daar valt winst te halen'
20.25Koeman op de vingers getikt: ‘Daar moet hij echt mee uitkijken’
20.01Ziyech na vier maanden weer weg uit Qatar, ook Brenet vertrekt
20.00LIVE: PSG en Internazionale maken opstelling bekend voor finale
20.00Live Transfers: Brenet weer transfervrij, City moet 30 miljoen betalen
19.55Versterkt Feyenoord O21 is kampioen en zet stap richting Tweede Divisie
19.55Van der Vaart ziet Ajax voor 'makkelijke' optie gaan: 'Wat ik van spelers hoor...'
19.55Ajax acht Heitinga jaar later wel klaar: 'Als je rondloopt in staf van Slot...'
19.55VI Live: legendes melden zich op het veld, opstellingen PSG en Inter zijn binnen
19.54Versterkt Jong Feyenoord dwingt als beloftenkampioen promotietweeluik af
19.53Oud-ploeggenoten voorspellen zware klus voor Heitinga
19.49Opstelling Inter: De Vrij moet hopen op invalbeurt, Dumfries start
19.48Opstelling PSG: Luis Enrique heeft geen plek voor Barcola
19.31'Liverpool wacht op antwoord na megabod, Juve heeft trainer in het vizier'
19.24'Droomtransfer Reijnders lijkt kwestie van tijd, Milan heeft opvolger op het oog'
19.14'Ajax lijkt na PSG-spits ook aan de haal te gaan met talent van Barcelona'
18.50Emotioneel afscheid Antony: 'Betis voelde als thuiskomen'
18.45'Mijn mensen, mijn wereld': Antony neemt na verhuurperiode afscheid van Betis
18.25'Barça troeft Premier League-clubs af en heeft nieuwe doelman bijna binnen'
18.22'Barça troeft Premier League-clubs af in strijd om gewilde doelman'
18.20VI Live: stadion stroomt nu al vol voor Champions League-finale
18.16Feyenoord geïnteresseerd in Roefs, ook Ajax en PSV volgen doelman
18.15Protestmars en lege tribunes: zege druppel op gloeiende plaat voor Fenerbahçe
18.15'Concrete interesse uit Frankrijk: Feyenoord ontvangt bod op Paixão'
18.07Na Ajax ook interesse PSV en Feyenoord in Roefs
18.07In de voetsporen van zijn vader: Tomasson (16) scoort heerlijk voor Feyenoord O17
17.51Opvallend: Jong Feyenoord met grote namen in belangrijk kampioensduel
17.48'Toptransfer Reijnders in de maak: Milan heeft nieuwe middenvelder in vizier'
17.48'Transfer Reijnders naar City in de maak: Milan heeft al opvolger in vizier'
17.45Feyenoord O21 krijgt hulp: Hadj Moussa, Milambo en Read spelen in kampioensduel
17.29De Ligt heeft geen probleem met harde woorden Amorim: 'Ik ben Nederlands'
17.26Triest nieuws: oud-voorzitter Inter overlijdt op dag van Champions League-finale
17.22Napoli wil komst De Bruyne snel afronden, Spurs zwaait spelers uit
17.20'Kroes druk met Ajax-middenveld: nieuw contract, tweetal hoopt op move'
17.06FCUpdate in het kort: Mitchell van der Gaag vindt jaar na Man United-vertrek nieuwe klus als hoofdtrainer
Resultaten x
Binnenland

Ferdi Kadioglu maakt miljoenentransfer naar de Premier League

Ferdi Kadioglu gaat Fenerbahçe verlaten voor Brighton & Hove Albion. De Turken krijgen maar liefst dertig miljoen euro voor de 24-jarige Arnhemmer, die in Engeland een vijfjarig contract zal tekenen. Hoe ziet de carrière van Kadioglu er tot nu toe uit?

24-08-2024 11:00 door Milan Verleg

Ferdi Kadioglu begon in 2008 in de jeugdopleiding van NEC. Hij bleek een groot talent en maakte in augustus 2018 zijn debuut in het eerste elftal tijdens de Eredivisie-wedstrijd tegen AZ. Kadioglu was toen pas 16 jaar en 326 dagen oud. Hierdoor is hij nog steeds de jongste debutant van NEC ooit in de Eredivisie. In totaal speelde de Turk zeventig wedstrijden voor NEC, waarin hij twaalf keer scoorde en zeventien assists gaf.

In 2018 maakte de linkervleugelverdediger voor 1,4 miljoen euro de overstap naar Fenerbahçe. Hier groeide hij de laatste jaren uit tot een dragende speler en dit resulteerde deze zomer in meerdere geruchten over zijn toekomst. Er werd gezegd dat onder andere Manchester United interesse had, maar uiteindelijk wordt Brighton & Hove Albion zijn nieuwe club. De teller bij Fenerbahçe blijft daardoor staan op 204 wedstrijden. Hierin scoorde hij achttien keer en gaf hij 22 assists.

Turkije

De verdediger heeft ook al twintig interlands voor Turkije achter zijn naam staan. Het afgelopen Europees kampioenschap was hij steevast basisspeler. De Turk speelde elke minuut, maar werd in de kwartfinale uitgeschakeld door Nederland. Tot nu toe wist Kadioglu nog niet te scoren voor Turkije, al gaf hij wel één assist. Dit gebeurde op 18 november 2023 in de gewonnen oefeninterland tegen Duitsland.

Brighton & Hove Albion

In Engeland moet Kadioglu de nieuwe linksachter worden van Brighton & Hove Albion. Hij ziet in ieder geval direct een concurrent vertrekken, want de Argentijnse linksachter Valentín Barco maakt op huurbasis de overstap naar Sevilla. Hierdoor lijkt de kans op speeltijd direct reëel. Daarnaast heeft Kadioglu, die ook over de Nederlandse nationaliteit beschikt, geluk dat hij bij Brighton & Hove Albion een aantal Nederlanders tegenkomt: Bart Verbruggen, Joël Veltman, Jan Paul van Hecke en Mats Wieffer. Hierdoor voelt hij zich wellicht sneller thuis bij zijn nieuwe club.




Aanmelden
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met...Hakim Ziyech?
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
transfergeruchten Laatste: Deze topspelers zijn komende zomer transfervrij
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.