Laatste nieuws
14.47Bosz verschaft duidelijkheid: 'Niet inzetbaar, tegen Ajax er weer bij'
14.40Reiziger kiest 24 spelers voor Jong Oranje: geen Ihattaren, debuut voor Bogarde
14.37Kluivert haalt Go Ahead-verdediger bij nationale ploeg Indonesië
14.36Kwartet voor vrouwen Chelsea en City: in dertien dagen vier keer tegen elkaar
14.20Perez en Vink zien Ajacied van 'tien miljoen' door ijs zakken: 'Kan echt wel wat'
14.15VP-Voetbalkantine: 'Het is goed dat Koeman De Ligt alsnog bij Oranje haalt'
14.15FCUpdate in het kort: Reiziger haalt één debutant bij selectie Jong Oranje
14.05Tachtig interlands en toch dolblij: Tuchel over gesprek met Henderson
14.05Kraay acht Ajax-speler klaar voor Europese top: 'Wat mij betreft onomstreden'
14.05Sadílek terug in Tsjechische selectie, Moder geselecteerd voor Polen
13.58Laatkomer Saibari keert terug in wedstrijdselectie PSV: 'De groep moet hem helpen'
13.55PSV zonder Mauro Júnior, vraagteken achter Schouten en Ledezma
13.47Promotiekoorts in Leeuwarden: 'Cambuur hoort gewoon in de Eredivisie'
13.45AZ heeft geen rust nodig in aanloop naar Ajax: 'Dat is niks nieuws'
13.39Medische update PSV: Mauro Junior ontbreekt
13.20'Prime' Sneijder maakt heel veel indruk bij Inter: 'Dat is niet normaal...'
13.15Dit valt er voor Oranje te halen in de Nations League
13.15Engelse pers velt oordeel over Zirkzee en De Ligt na Europa League-overwinning
13.13Veelbesproken arbiter geeft uitleg na afgekeurde Atlético-pingel: 'Was 99% zeker'
13.04Hoe doet PSV het historisch gezien in Waalwijk?
13.00Farioli komt met uitleg over systeemwijziging: 'Dan betalen we de prijs'
12.57'Kerkez hoog op lijstje Slot, twijfels over verlenging Van Dijk'
12.56Slot opnieuw gevraagd naar Liverpool-toekomst Van Dijk: 'Wat ik wel weet...'
12.55Van Aké tot Zirkzee: de meest opvallende afwezigen bij het Nederlands elftal
12.55De Ligt vervangt geblesseerde De Vrij bij Oranje, Taylor en Depay keren terug
12.54Wedstrijd onder leiding van Manschot
12.47Ajacieden zien niks positiefs in Europese uitschakeling: 'Niet waar ik aan denk'
12.40Koeman maakt definitieve selectie Oranje bekend: 24 namen, Memphis terug
12.34Memphis en Taylor terug bij Oranje, De Ligt alsnog opgeroepen
12.30Tuchel verklaart Engeland-rentree Henderson: 'Een belangrijk stuk in onze puzzel'
12.30Ajax-fans verdeeld over prioriteit: 'Europa League toch aardig belangrijk'
12.21'Priske heeft boel verziekt bij Feyenoord, je wordt er vreselijk verdrietig van'
12.15Spanje zwaarbewapend voor duels met Oranje: dit zijn de namen van De la Fuente
12.10Jakub Moder geselecteerd voor WK-kwalificatiewedstrijden Polen
12.05Martens teleurgesteld: 'Hadden écht het gevoel een ronde door te kunnen komen'
Resultaten x
Binnenland

Feyenoord kan in Manchester afrekenen met vloek

Feyenoord won nog nooit op Old Trafford. Donderdagavond krijgt de Rotterdamse club een nieuwe poging om geschiedenis te schrijven tegen Manchester United.

23-11-2016 17:50 door Redactie ELF Voetbal

De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst treedt aan op de heilige Engelse grasmat in de vijfde wedstrijd van poule A in de Europa League. De uitkomst kan echt alle kanten. Wint Feyenoord, schrijft het niet alleen geschiedenis. Het zou ook zeker zijn van overwintering in het Europese bekertoernooi.

Manchester United zou dan direct uitgeschakeld zijn. Maar wint de ploeg van manager José Mourinho en lijdt Fenerbahçe SK tegelijk puntenverlies tegen Zorya Luhansk, dan is de Engelse topclub zelfs de nieuwe koploper. Dan zal Feyenoord nog alle zeilen moeten bijzetten om zich te plaatsen voor de knock-out fase. Maar eerst het treffen in Engeland.

Manchester United - Feyenoord in het kort:


• De laatste keer dat Feyenoord op Old Trafford speelde was op 22 oktober 1997 in een voorronde wedstrijd om de Champions League. Feyenoord verloor destijds met 2-1.
• Eerder had Feyenoord thuis al met 1-3 verloren. Giovanni van Bronckhorst speelde beide wedstrijden voor Feyenoord.
• In Europees verband lijkt Manchester United in haar thuiswedstrijden vaak sterker dan in de Premier League. Na een 1-2 nederlaag tegen Real Madrid in de Champions League van 2012/2013 speelden de Mancunians nog 13 thuiswedstrijden en wonen ervan 10. Drie keer - waaronder vorig seizoen tegen PSV - werd het gelijk.
• Feyenoord daarentegen won geen van de laatste drie Europese uitwedstrijden.

Donderdag 24 november; 21.05 uur:

EUROPA LEAGUE:

GROEP A

Manchester United-Feyenoord

Voorspelling volgens de experts van www.VIPVoetbalwedden.nl
----> winst Manchester United 65%, gelijkspel 25%, winst Feyenoord 10%

• Manchester United won vaker de Champions League dan Feyenoord (3 tegen 1). Maar de Rotterdammers wonnen wel 2x de UEFA Cup (voorloper van de Europa League) en dat lukte Manchester United niet één keer.
• Sterker nog - verwend als ze in Manchester zijn met Champions League voetbal - dit is de allereerste keer dat Manchester United mee doet aan de voorrondes van de Europa League.
• Manchester United speelde op Old Trafford 7x tegen Nederlandse tegenstanders en won de eerste vijf wedstrijden. Maar Ajax won met 1-2 in 2012 en PSV speelde vorig jaar met 0-0 gelijk.
• Feyenoord speelde in Europees verband 10x in Engeland en won er twee keer. Vier wedstrijden eindigden gelijk (waaronder de heenwedstrijd van de UEFA Cup-finale van 1974 tegen Tottenham) en vier keer werd er verloren door de Rotterdammers.

Denk jij dat Feyenoord opnieuw kan verrassen tegen Manchester United? Waag hier je gok!

• In de Premier League is Zlatan Ibrahimovic met 6 goals topscorer van Manchester United. In de Europa League is dat de duurste speler ter wereld: Paul Pogba (2 goals).
• Manchester United heeft drie Nederlandse spelers. Blind en Depay kennen we allemaal. Veel minder bekend is de uiterst talentvolle verdediger Timothy Fosu-Mensah, die als 16-jarige in september 2014 bij Ajax werd weggekaapt.




Aanmelden
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Georginio Wijnaldum?
superelf Laatste: Superelf Willem Janssen, Limburgse verbinder
transfergeruchten Laatste: Wat kan Brian Brobbey verwachten van een overstap naar West Ham United?
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
kleedkamerhumor Laatste: Etienne Vaessen, grappenmaker bij RKC Waalwijk: "Je ziet het bijvoorbeeld aan de grijns op m’n gezicht"
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.