Laatste nieuws
14.55Keuken Kampioen Divisie-club aast op terugkeer: 'We horen gewoon in de Eredivisie'
14.55Bosz schudt zijn hoofd: 'Niet beschikbaar tegen RKC, mogelijk wel tegen Ajax'
14.55Van der Gijp gaat stuk na uitschakeling Ajax: 'Wat was 'ie kwaad, die kleine'
14.45Van Persie baalt van absentie Hancko in 'sleutelduel' met FC Twente
14.40Reiziger kiest 24 spelers voor Jong Oranje: geen Ihattaren, debuut voor Bogarde
14.37Kluivert haalt Go Ahead-verdediger bij nationale ploeg Indonesië
14.36Kwartet voor vrouwen Chelsea en City: in dertien dagen vier keer tegen elkaar
14.20Perez en Vink zien Ajacied van 'tien miljoen' door ijs zakken: 'Kan echt wel wat'
14.15VP-Voetbalkantine: 'Het is goed dat Koeman De Ligt alsnog bij Oranje haalt'
14.15FCUpdate in het kort: Reiziger haalt één debutant bij selectie Jong Oranje
14.05Tachtig interlands en toch dolblij: Tuchel over gesprek met Henderson
14.05Kraay acht Ajax-speler klaar voor Europese top: 'Wat mij betreft onomstreden'
14.05Sadílek terug in Tsjechische selectie, Moder geselecteerd voor Polen
13.58Laatkomer Saibari keert terug in wedstrijdselectie PSV: 'De groep moet hem helpen'
13.55PSV zonder Mauro Júnior, vraagteken achter Schouten en Ledezma
13.45AZ heeft geen rust nodig in aanloop naar Ajax: 'Dat is niks nieuws'
13.39Medische update PSV: Mauro Junior ontbreekt
13.20'Prime' Sneijder maakt heel veel indruk bij Inter: 'Dat is niet normaal...'
13.15Dit valt er voor Oranje te halen in de Nations League
13.15Engelse pers velt oordeel over Zirkzee en De Ligt na Europa League-overwinning
13.13Veelbesproken arbiter geeft uitleg na afgekeurde Atlético-pingel: 'Was 99% zeker'
13.04Hoe doet PSV het historisch gezien in Waalwijk?
13.00Farioli komt met uitleg over systeemwijziging: 'Dan betalen we de prijs'
12.57'Kerkez hoog op lijstje Slot, twijfels over verlenging Van Dijk'
12.56Slot opnieuw gevraagd naar Liverpool-toekomst Van Dijk: 'Wat ik wel weet...'
12.55Van Aké tot Zirkzee: de meest opvallende afwezigen bij het Nederlands elftal
12.55De Ligt vervangt geblesseerde De Vrij bij Oranje, Taylor en Depay keren terug
12.54Wedstrijd onder leiding van Manschot
12.47Ajacieden zien niks positiefs in Europese uitschakeling: 'Niet waar ik aan denk'
12.40Koeman maakt definitieve selectie Oranje bekend: 24 namen, Memphis terug
12.34Memphis en Taylor terug bij Oranje, De Ligt alsnog opgeroepen
12.30Tuchel verklaart Engeland-rentree Henderson: 'Een belangrijk stuk in onze puzzel'
12.30Ajax-fans verdeeld over prioriteit: 'Europa League toch aardig belangrijk'
12.21'Priske heeft boel verziekt bij Feyenoord, je wordt er vreselijk verdrietig van'
12.15Spanje zwaarbewapend voor duels met Oranje: dit zijn de namen van De la Fuente
Resultaten x
Buitenland

Ferguson steekt loftrompet op en deelt kritiek uit

Alexander Büttner en Robin van Persie. Het zijn de Nederlanders die onder Sir Alex Ferguson werkzaam zijn bij Manchester United. De Schot looft het duo.

29-04-2013 07:29 door Redactie ELF Voetbal

The Red Devils kroonden zich dit seizoen tot kampioen van de Premier League. Ondanks dat Büttner slechts een klein aandeel had in het behalen van de prijs, krijgt hij van Ferguson een medaille. Tot voorheen kregen alleen spelers die in minimaal tien competitiewedstrijden in actie kwamen een herinnering aan de Engelse titel, maar de Premier League-organisatie heeft de regels versoepeld. "Dat vind ik ook een stuk eerlijker, aangezien iemand als Darren Fletcher alleen door ziekte dat aantal niet heeft gehaald", aldus de 71-jarige manager van de club. "En Büttner was ook geweldig, want hij is iedere uitwedstrijd met ons meegereisd en was er elke training bij. Hij heeft drie keer gespeeld en zat een stuk of tien keer op de bank, dus volgens mij is dat een aardige bijdrage."

Van Persie keerde afgelopen zondag terug bij Arsenal (1-1) en schoot daar vanaf de strafschopstip het enige Manchester United-doelpunt tegen de touwen. Fergie prees het optreden van de 29-jarige aanvaller. "Het vergt heel veel lef en moed om een penalty te nemen als iedereen je uitfluit. Bij Manchester United klappen we altijd voor spelers die terugkomen bij onze club. Maar eerlijk gezegd rekende ik er al op dat ze Robin bij Arsenal zouden uitfluiten", bekritiseert hij de Arsenal-fans.

Na afloop van de topper tegen The Gunners deelde Ferguson tevens nog een sneer uit naar scheidsrechter Phil Dowd. "Arsenal begon de wedstrijd met een fantastisch tempo, speelde zeer agressief en tackelde veel. De scheidsrechter kon dat niet bijbenen. Wanneer wij een overtreding maakten, werd er direct een gele kaart getrokken. Vijf spelers van Manchester United waren aan de beurt en in mijn optiek is dat niet fair. We hebben waarschijnlijk de meest rooskleurige disciplinaire status in Engeland. We hadden al een zware wedstrijd ingecalculeerd en dat gebeurde ook. Arsenal vecht immers voor de Champions League. Maar in alle eerlijkheid hadden we meer moeten doen met de mogelijkheden", zo beëindigt de ervaren oefenmeester zijn relaas in gesprek met Sky Sports.




Aanmelden
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Georginio Wijnaldum?
superelf Laatste: Superelf Willem Janssen, Limburgse verbinder
transfergeruchten Laatste: Wat kan Brian Brobbey verwachten van een overstap naar West Ham United?
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
kleedkamerhumor Laatste: Etienne Vaessen, grappenmaker bij RKC Waalwijk: "Je ziet het bijvoorbeeld aan de grijns op m’n gezicht"
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.