Laatste nieuws
15.05Alex Kroes komt met zeer duidelijke reactie op omstreden besluit Farioli
15.05Programma en stand eredivisie | Dit zijn alle wedstrijden in speelronde 26
15.03Feyenoord-drietal traint weer mee: ‘Morgen kijken of en hoe lang ze kunnen spelen’
14.55Keuken Kampioen Divisie-club aast op terugkeer: 'We horen gewoon in de Eredivisie'
14.55Bosz schudt zijn hoofd: 'Niet beschikbaar tegen RKC, mogelijk wel tegen Ajax'
14.45Van Persie baalt van absentie Hancko in 'sleutelduel' met FC Twente
14.40Reiziger kiest 24 spelers voor Jong Oranje: geen Ihattaren, debuut voor Bogarde
14.37Kluivert haalt Go Ahead-verdediger bij nationale ploeg Indonesië
14.36Kwartet voor vrouwen Chelsea en City: in dertien dagen vier keer tegen elkaar
14.20Perez en Vink zien Ajacied van 'tien miljoen' door ijs zakken: 'Kan echt wel wat'
14.15VP-Voetbalkantine: 'Het is goed dat Koeman De Ligt alsnog bij Oranje haalt'
14.15FCUpdate in het kort: Reiziger haalt één debutant bij selectie Jong Oranje
14.05Tachtig interlands en toch dolblij: Tuchel over gesprek met Henderson
14.05Kraay acht Ajax-speler klaar voor Europese top: 'Wat mij betreft onomstreden'
14.05Sadílek terug in Tsjechische selectie, Moder geselecteerd voor Polen
13.58Laatkomer Saibari keert terug in wedstrijdselectie PSV: 'De groep moet hem helpen'
13.55PSV zonder Mauro Júnior, vraagteken achter Schouten en Ledezma
13.45AZ heeft geen rust nodig in aanloop naar Ajax: 'Dat is niks nieuws'
13.39Medische update PSV: Mauro Junior ontbreekt
13.20'Prime' Sneijder maakt heel veel indruk bij Inter: 'Dat is niet normaal...'
13.15Dit valt er voor Oranje te halen in de Nations League
13.15Engelse pers velt oordeel over Zirkzee en De Ligt na Europa League-overwinning
13.13Veelbesproken arbiter geeft uitleg na afgekeurde Atlético-pingel: 'Was 99% zeker'
13.04Hoe doet PSV het historisch gezien in Waalwijk?
13.00Farioli komt met uitleg over systeemwijziging: 'Dan betalen we de prijs'
12.57'Kerkez hoog op lijstje Slot, twijfels over verlenging Van Dijk'
12.56Slot opnieuw gevraagd naar Liverpool-toekomst Van Dijk: 'Wat ik wel weet...'
12.55Van Aké tot Zirkzee: de meest opvallende afwezigen bij het Nederlands elftal
12.55De Ligt vervangt geblesseerde De Vrij bij Oranje, Taylor en Depay keren terug
12.54Wedstrijd onder leiding van Manschot
12.47Ajacieden zien niks positiefs in Europese uitschakeling: 'Niet waar ik aan denk'
12.40Koeman maakt definitieve selectie Oranje bekend: 24 namen, Memphis terug
12.34Memphis en Taylor terug bij Oranje, De Ligt alsnog opgeroepen
12.30Tuchel verklaart Engeland-rentree Henderson: 'Een belangrijk stuk in onze puzzel'
12.30Ajax-fans verdeeld over prioriteit: 'Europa League toch aardig belangrijk'
Resultaten x
Buitenland

Deze interessante duels mag je deze week niet aan je voorbij laten gaan

Het voetbalweekend zit er alweer bijna op, maar wij als voetballiefhebbers hoeven niet lang stil te zitten. Van maandag tot en met donderdag staat er namelijk weer een aantal leuke wedstrijden op het programma. ELF Voetbal ze de meest interessante duels voor je op een rijtje.
02-12-2018 22:00 door Bob van Dijk

Maandag: Belangrijke duels in de Keuken Kampioen Divisie

De titelstrijd in de Keuken Kampioen Divisie is dit seizoen erg spannend. Veel grote namen azen op een (r)entree in de Eredivisie, terwijl ook enkele outsiders niet mogen worden onderschat. Hoogvlieger Go Ahead Eagles brengt een bezoekje aan Jong PSV en het verrassende FC Den Bosch speelt een uitwedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Beide wedstrijden beginnen om 20:00u. 

Door heel Europa werken Nederlandse trainers bij een buitenlandse club. Natuurlijk is het de moeite waard om hun verrichtingen in de gaten te houden. Zo is Erwin Koeman als opvolger van Phillip Cocu goed bezig bij Fenerbahce. De Turkse grootmacht speelt maandag (18:00u) in eigen huis tegen Kasimpasa. Ook Marcel Keizer komt in actie. De oud-trainer van Ajax is momenteel werkzaam bij Sporting CP en gaat op jacht naar drie punten bij Rio Ave (21:15u).

Dinsdag: Manchester City op bezoek bij middenmoter Watford

Vanuit Portugal reizen we dinsdagavond moeiteloos door naar Engeland. Daar staat namelijk een ronde van de Premier League op de planning. Koploper Manchester City kan zich op bezoek bij Watford (21:00u) geen misstap veroorloven. Eerder is er al afgetrapt bij drie andere wedstrijden. Huddersfield Town speelt uit tegen AFC Bournemouth, terwijl Brighton & Hove Albion Crystal Palace ontvangt. Tot slot neemt West Ham United het op tegen Cardiff City. Die duels vangen om 20:45u aan.

Woensdag: Premier League en Copa del Rey

Ook woensdag komen topploegen uit de Premier League in actie. De topper tussen Manchester United en Arsenal steekt er natuurlijk met kop en schouders bovenuit. Tegelijkertijd (21:00u) trappen ook Tottenham Hotspur en Southampton af. Promovendus Wolverhampton Wanderers speelt in eigen stadion tegen Chelsea en Liverpool gaat op bezoek bij Burnley. Verder spelen Everton en Newcastle United tegen elkaar en ontvangt Fulham Leicester City.

Enkele grootmachten uit Spanje moeten woensdagavond aan de bak in de Copa del Rey. Atlético Madrid ontvangt San Andreu uit de Tercera División. Het eerste duel eindigde in een 1-0 zege voor de Madrilenen. FC Barcelona speelt ook en wel thuis tegen Leonesa. De eerste wedstrijd tussen beide ploegen betekende een 1-0 overwinning voor de Catalanen. Sevilla komt in actie tegen CF Villanovense, dat in de heenwedstrijd overeind bleef: 0-0.

Donderdag: Feyenoord en VVV-Venlo op herhaling in de Kuip

We razen op het weekend af als Feyenoord en VVV-Venlo elkaar donderdagavond (20:00u) treffen in de Kuip. Eerder werd deze wedstrijd gestaakt omdat de lichten in Rotterdam uitvielen. Feyenoord won zondagmiddag van PSV en kan het gat met de koploper verkleinen tot zeven punten en het verschil met achtervolger Heracles Almelo uitbreiden naar negen punten. VVV-Venlo heeft negentien punten en staat daarmee op de achtste plek.

 




Aanmelden
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Georginio Wijnaldum?
superelf Laatste: Superelf Willem Janssen, Limburgse verbinder
transfergeruchten Laatste: Wat kan Brian Brobbey verwachten van een overstap naar West Ham United?
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
kleedkamerhumor Laatste: Etienne Vaessen, grappenmaker bij RKC Waalwijk: "Je ziet het bijvoorbeeld aan de grijns op m’n gezicht"
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.