Laatste nieuws
13.00Derksen: 'Hij hielp Ajax naar de gallemiezen en zijn vrouw vult ordinair haar zakken'
12.51Mogelijke opvolgers van Steijn opgesomd: 'Maar hij zal hopen op een top drie-club'
12.48Ereprijs lonkt voor Arsenal-trainer Slegers, prachtgoal Miedema ook genomineerd
12.45De mooiste tweeluiken in de Champions League: hoe scoren Barça en Inter?
12.39'AZ-selectie maakt foto in kleedkamer, fans 'diep teleurgesteld' door GAE'
12.25Feyenoord-fan denkt niet aan geld: 'Al Nassr is niet goed voor zijn carrière'
12.24Athletic mist broers Williams en topscorer bij haast onmogelijke opdracht in Manchester
12.22KNVB maakt speelsteden bekend voor WK-kwalificatie in nieuwe seizoen
12.10Inter-fans leren waarom je nooit vroegtijdig een stadion moet verlaten
11.58Van der Gijp voorziet Hancko van transferadvies: 'Denk jij nou werkelijk...'
11.57'Anderlecht aast opnieuw op Nederlander met PSV- en Feyenoord-link'
11.40Spaanse media niet eens over 'gedesoriënteerde' Frenkie: 'Miste daar leiderschap'
11.37Feyenoord-supporters eensgezind over Hancko: 'Voor minder gaat hij niet weg'
11.11Inter-aanvoerder Martínez doorstaat tranendal en evenaart prestatie Crespo
11.10Het miljoenensalaris van Dumfries: dit is wat hij verdient bij Internazionale
11.06'Inter Miami trekt stekker uit onderhandelingen en grijpt naast nieuwe ster'
11.00Jordi Cruijff geniet van verliezend Barcelona: 'Mijn vader zou trots zijn'
11.00VP-Voetbalkantine: 'Internazionale is topfavoriet voor de Champions League'
10.50In Spanje denkt men aan complottheorie met Van Boekel na uitschakeling Barça
10.50Derksen haalt hard uit: 'Hij heeft Ajax naar de gallemiezen geholpen'
10.40PEC Zwolle stelt Van der Vegt aan als trainer voor komend seizoen
10.35Onbegrip in Italië: Higler en Van Boekel bestraffen 'walgelijke actie' Barça niet
10.30Live Transfers: Arsenal biedt Valencia 20 miljoen, topclubs strijden om Tah
10.25Waanzinnig: Henry en Carragher worden gek na goal Acerbi
10.22Live Transfers: Arsenal biedt Valencia 20 miljoen, topclubs strijden om Tah
10.20'Als er in de 16e eeuw voetbal was geweest, dan was dit werk van Da Vinci'
10.20PEC Zwolle is eruit en maakt nieuwe hoofdtrainer wereldkundig
10.15FCUpdate in het kort: PEC Zwolle schakelt snel door en presenteert nieuwe hoofdtrainer
10.13FCUpdate in het kort: PEC Zwolle schakelt snel door en presenteert nieuwe hoofdtrainer
10.11NEC-speler Proper ontslagen uit ziekenhuis, hersenschudding na botsing met teamgenoot
10.07Proper mag ziekenhuis verlaten na hersenschudding: 'Bekijken hoe herstel verloopt'
10.05PEC Zwolle schuift clubman door als nieuwe hoofdtrainer
10.00Gewilde Hancko krijgt advies van Rotterdammers: 'Feyenoord of niks!'
09.55AD: Saudische belangstelling voor Hancko 'geschenk uit de hemel' voor Feyenoord
09.53NEC komt met volgende positieve update over Proper
Resultaten x
Buitenland

Mitchell Dijks: "Het deed pijn om Ajax zo te zien afgaan"

Gisteravond nam het Bologna van Mitchell Dijks het op tegen het Inter van Stefan de Vrij. Waar de Rotterdammer de favoriet was, ging de Amsterdammer er met de drie punten vandoor (0-1). Na afloop van de wedstrijd sprak ELF Voetbal met Dijks over de wedstrijd, het leven in Italië en Ajax.
04-02-2019 09:09 door Aaron Deckers

Waar Bologna speelt tegen degradatie, mikt Inter op kwalificatie voor de Champions League. Maar rustig is het geenszins in het blauwe deel van Milaan. Trainer Luciano Spalletti staat onder grote druk en lijkt het veld aan het eind van het seizoen te moeten ruimen. Bologna was gisteren op de hoogte van de problemen bij de Nerazzurri en maakte daar met gedurfd voetbal goed gebruik van. "We speelden echt heel goed", vond ook Dijks. "De nieuwe trainer (Sinisa Mihajlovic) laat ons in een ander systeem spelen en dit leek aan te slaan. Daarnaast hebben we ook een aantal nieuwe spelers gekregen deze winter. Dat heeft ons sterker gemaakt. Zelf moet ik er verdedigend natuurlijk staan maar ik mag ook aanvallend mijn ding doen. Dat pakte vandaag echt heel goed uit. Al zat ik er in de tweede helft wel een beetje doorheen en maakte ik een paar kleine fouten", aldus de ex-Ajacied.

‘Ik voel mee op mijn gemak in het team, ondanks het feit dat ik het Italiaans nog niet helemaal onder de knie heb. Ik volg Italiaanse lessen want bijna niemand spreekt hier Engels. Toch is iedereen heel vriendelijk en open waardoor ik me heel erg thuis voel in Italië. Dat komt mede ook door het eten, want dat is hier echt heerlijk." 

Dat het leven in Italië hem bevalt betekent echter niet dat de linksback het zogenaamde bella vita kan leiden. "Wat dat betreft is het hier allemaal heel professioneel. Je leeft echt een monnikenleven. Ik voel mezelf wekelijks vooruitgaan. Ook fysiek ben ik steeds sterker aan het worden en aanvallend kan ik nog meer mijn ding doen omdat ik zoveel energie heb. Dat was in mijn Ajax-tijd wellicht toch anders." Een uitspraak waarmee de link naar zijn grote liefde is gelegd. "Natuurlijk probeer ik nog veel wedstrijden van Ajax te zien. Vorige week kon ik bijvoorbeeld de Klassieker live zien. Het deed pijn om Ajax zo te zien afgaan. Toch denk ik dat het maar een momentopname was en dat Ajax dit seizoen nog mooie dingen zal laten zien. Net als wijzelf. Wij gaan niet degraderen, let maar op. Volgende week komt Genoa bij ons thuis op bezoek, dus ook daarvan moeten we weer zien te winnen."




Aanmelden
transfergeruchten Laatste: Deze topspelers zijn komende zomer transfervrij
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Nicolas Kühn?
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
superelf Laatste: Superelf Willem Janssen, Limburgse verbinder
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.