Het was niet de week van Ronaldo. In de Champions League scoorde de Portugees weliswaar twee keer tegen Schalke 04, maar na de 3-4 nederlaag staarde CR7 enkele seconden prominent voor de camera voor zich uit. Gevoel van onbegrip. Vanwege fluitende fans en kritische journalisten.
Ronaldo liet na de Europese wedstrijd in de catacomben van Santiago Bernabeu weten dit seizoen niet langer met de media te praten. Hij is de aanhoudende kritiek zat. Ook tegen Levante liet Ronaldo zien op dit moment niet lekker in zijn vel te zitten.
Onvrede
Gareth Bale leidde Real naar een overwinning. De Welshman scoorde twee keer. Twee mooie momenten voor Bale. Zijn laatste doelpunt in La Liga dateerde van eind januari. Ook hij kreeg veel kritiek. Daarom gaat hij na zijn eerste goal richting de cornervlag met de handen over zijn oren. Daarna een schop tegen de cornervlag.
Bij een van zijn doelpunten beroerde Bale de bal bij een schot van Ronaldo. Een wegwerpgebaar van de Portugees volgt nadat de bal het net deed bollen. Het verraadde zondagavond in Madrid het humeur van de Wereldvoetballer van het Jaar.
Toch vreugde
Ondanks de hoge irritatiefactor bij Real was er ook nog reden om tevreden te zijn. Sergio Ramos en Luka Modric keerden terug in de basis. Het gat met FC Barcelona werd door de overwinning weer verkleind tot een punt. De lijstaanvoerder in La Liga won zaterdagavond al van Eibar (0-2).