Woensdag 18 februari. Dat is de datum die in de agenda van de Kroaat staat omcirkeld. Real Madrid brengt dan in de knock-outfase van de Champions League een bezoek aan het Schalke 04 van Oranje-international Klaas-Jan Huntelaar. "Alles gaat geweldig", aldus Modri? tegenover Sportske Novosti. "Aan het einde van het jaar onderga ik nog een MRI-scan. Ik verwacht dat alles in orde is, zodat ik vanaf de eerste dag van het nieuwe jaar aan de tweede fase van mijn herstel kan beginnen."
"Er is voorspeld dat ik in februari weer kan spelen", vervolgt Modric. "Ik zal niets overhaasten, maar ik ben straks klaar voor de belangrijke wedstrijden. Toen ik hoorde dat ik er drie maanden uit zou liggen, vreesde ik het ergste omdat ik werd herinnerd aan mijn gebroken been in 2009. Maar uiteindelijk bekeek ik het van de zonnige kant", besluit de ex-speler van Tottenham Hotspur.
Beste Kroaat van 2014
Overigens is Modri? uitgeroepen tot de beste Kroatische speler van 2014. Ook in 2007, 2008 en 2011 eindigde hij bij de verkiezing op de eerste plaats. De afgelopen twee seizoenen ging Mario Mandžuki?, die vorige zomer de overstap maakte van FC Bayern München naar Atlético Madrid, met de prijs aan de haal. De 28-jarige spits kreeg dertien stemmen minder dan Modri? en werd tweede.
Modri? moest onlangs samen met Gareth Bale een kerstboodschap inspreken voor de fans van Real Madrid. Echt overtuigend kwam het er echter niet uit. Zie de video voor het resultaat.