De 25-jarige aanvaller is afgereisd naar Belgrado en hoopt dat de bekende Servische 'placentadokter' Marijana Kovacevic hem kan helpen. De Spaans international, die op 5 maart debuteerde in de nationale ploeg, kampt de laatste tijd met een hamstringblessure.
Die kwetsuur speelde afgelopen zaterdag ook in de afsluitende competitiewedstrijd tegen FC Barcelona weer op. Daardoor moest de geboren Braziliaan de strijd al vroegtijdig staken. Huilend verliet Diego Costa het veld. Door het 1-1 gelijke spel in Camp Nou werd Atlético Madrid wel voor het eerst sinds 1996 weer kampioen van Spanje.
De finale lijkt te vroeg te komen, maar de speciale behandelmethode van Kovacevic zorgde er in het verleden ook al vaak genoeg voor dat spelers opvallend snel herstelden van hun blessure. Enkele jaren geleden lieten PSV'ers André Ooijer, Danny Koevermans en Ola Toivonen zich ook al eens door haar behandelen.
Laatste nieuws
Resultaten
x
BuitenlandPlacentadokter moet Diego Costa klaarstomen voor finale
Speelt hij dan toch in de finale van de Champions League? De kans bestaat nog steeds. Diego Costa doet er alles aan om zaterdag namens Atlético Madrid stadgenoot Real Madrid te bestrijden.