"Ik heb veel van die twee geleerd. Zij hebben me belangrijke dingen bijgebracht. Mourinho heeft bij veel verschillende clubs prijzen gewonnen. Guardiola heeft een ander idee bij het spel. Het voetbal van Barcelona is het beste wat ons is overkomen", zo citeert Voetbal International de Argentijnse coach.
In de Primera Division gaat Atlético Madrid aan kop. Mocht Real Madrid woensdagavond een zege boeken ten koste van Real Valladolid dan nadert het de stadgenoot op twee punten. Daar achter volgt FC Barcelona met drie punten minder dan Atlético. Saillant detail is dat Atlético Madrid en FC Barcelona het in de laatste speelronde tegen elkaar opnemen. In de Champions League staat Atlético in de finale tegenover Real Madrid.
"We proberen de bevolking en andere clubs te laten zien dat je met hard werken ver kan komen. Het zal niet makkelijk worden om de hegemonie van Barcelona en Real Madrid te doorbreken, maar wat ons toekomt dat verdienen we ook. Wie de titel ook wint, teams als Levante en Osasuna kunnen in Atlético een mooi voorbeeld zien."