Na de 1-0 thuiszege vorige week dinsdag won Real Madrid gisteravond (dinsdag) met liefst 0-4 op bezoek bij FC Bayern München. De middenvelder van De Koninklijke toonde zich tegenover de camera van de NOS een blij persoon. "We hebben als team heel goed gespeeld. Als we zo voetballen, is er geen enkel elftal dat ons kan verslaan."
Toch was er voor Real Madrid een smet op de feestvreugde. Xabi Alonso liep net voor rust tegen een gele kaart aan en moet daardoor de finale op 24 mei in Lissabon missen. Modric: "Dat is heel jammer. Hij verdient meer dan wie dan ook in de finale te staan. Triest, maar we zijn blij met de finaleplek."
Daarin is Chelsea of Atlético Madrid de opponent, die strijd wordt vanavond (woensdag) pas beslist. "Wie we treffen? Ik heb geen voorkeur, het wordt sowieso zwaar", aldus Modric.
Laatste nieuws
Resultaten
x
BuitenlandModric: 'Triest, maar we zijn blij met finaleplek'
"Niemand had dit resultaat verwacht. De twee wedstrijden hebben getoond dat we beter zijn dan Bayern en de finale verdienen." Tegen de woorden van Luka Modric viel weinig in te brengen.