Een opvallend gegeven is dat Cristiano Ronaldo zaterdag niet tot scoren kwam voor Real Madrid. De 27-jarige superster zou volgens de Spaanse krant AS komende zomer willen vertrekken naar een andere werkgever. De Portugese wereldvedette voelt zich ondergewaardeerd bij de Madrilenen.
Een eigen doelpunt van Jon Aurtenetze hielp Real Madrid al vroeg in het zadel. Aan het doelpunt ging prachtig voorbereidend werk van Luka Modric en Gonzalo Higuaín vooraf. Sergio Ramos (kopbal) en Karim Benzema lieten De Koninklijke nog in het eerste bedrijf uitlopen naar 3-0. Op slag van rust bracht Ibai Gómez nog wel de spanning terug in de wedstrijd, maar écht spannend zou het uiteindelijk niet worden. Mesut Özil en Sami Khedira bepaalden vervolgens de eindstand op 5-1.
Voor Los Blancos is het vooral belangrijk om gedurende de komende periode geen puntverlies te incasseren. Het gat met FC Barcelona is namelijk nog altijd behoorlijk te noemen.