'De Koninklijke' kwam gisteravond (dinsdag) in het eigen Estadio Santiago Bernabéu niet verder dan een 2-2 gelijkspel tegen Borussia Dortmund, waardoor de Duitse club na vier duels nog altijd aan de leiding gaat. "De twee keer dat ik de Champions League heb gewonnen, eindigde mijn ploeg als tweede in de groep", zo voegde de Portugese oefenmeester na afloop van de strijd in de Spaanse hoofdstad toe op de persconferentie.
In de poule met vier landskampioenen leidt Borussia Dortmund na vier duels met 8 punten, gevolgd door Real Madrid met 7. Ajax staat op 4 punten, Manchester City op 2. De eerste twee gaan door naar de achtste finales. "Met FC Porto eindigde ik als tweede en vervolgens versloegen we Manchester United."
"Met Internazionale schakelden we als nummer 2 in de volgende ronde Chelsea uit. Ik ben niet bijgelovig en het maakt me ook niets uit of we nou eerste of tweede worden. We proberen gewoon zoveel mogelijk punten te halen", sloot Mourinho af.