Al zal dat een zeer lastige opgave worden. De 26-jarige spits is in bloedvorm. Op de eerste speeldag van het seizoen was het al driemaal raak. En in de Super Cup-wedstrijd tegen Chelsea voegde de Colombiaanse international daar opnieuw drie doelpunten aan toe. Chelsea, Manchester City en Real Madrid zouden nadrukkelijk belangstelling hebben in Falcao.
Maar Cerezo ziet in de superspits de ontbrekende sleutel, die nodig is om de jacht op FC Barcelona en Real Madrid in te zetten. "Ik hoop dat hij nog 25 jaar blijft", vertelde de preses tegenover AS. "Met zijn vader, weet ik niet, maar met hem hoop ik dat vurig."
"Ik ben erg onder de indruk en ben erg blij over zijn prestaties. Hopelijk kan ik dit enthousiasme nog lang vasthouden. Er zijn altijd ups en downs, maar voor het eerst sinds tijden hebben we veel plezier."
Cerezo volgde in mei 2004 de overleden Jesus Gil y Gil op. "Ik kan veel zeggen over hem. Maar voor alles was hij een grote vriend van me."