"Kaká weet wat hij wil", laat Mourinho in de Spaanse media weten. "Hij is degene die antwoord kan geven op de vraag waar zijn toekomst ligt. Als hij de media niet te woord staat, is dat omdat hij dat niet wil. Maar hij weet wat hij wil, wat zijn intenties en ambities zijn. Ik train voetballers. Als blijkt dat Kaká na 31 augustus nog speler van Real Madrid is, zal ik hem respecteren, net als iedereen."
Naar verluidt zullen AC Milan en Real Madrid de komende dagen de onderhandelingen over Kaká herstarten. Adriano Galliani reist spoedig af naar Madrid om een doorbraak te forceren in de transfer.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeMourinho: 'Kaká weet wat hij wil'
Naar alle waarschijnlijkheid voetbalt Kaká over vijf dagen niet meer bij Real Madrid. Trainer van Los Galacticos, José Mourinho, zal de Braziliaanse aanvallende middenvelder tot aan het einde van de transferperiode niet meer oproepen voor zijn wedstrijdselectie.