Tijdens de onderlinge ontmoeting tussen Real en Bayern liep het eveneens op penalty's uit. Daarin schoot Ramos de bal hoog over. Doelman Manuel Neuer kon het destijds niet laten om de international uit te lachen. "Ik wist bijvoorbeeld niet dat Sergio Ramos de bal het liefst hoog over schiet", waren zijn woorden.
Zaterdagavond heeft Ramos via Twitter revanche genomen. "Ik wist niet dat Neuer zo goed was in het verliezen van finales", was zijn reactie. "Volgend jaar beter!! Bescheidenheid siert de mens!"
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeSergio Ramos neemt wraak op Neuer
Sergio Ramos heeft zich zaterdagavond uitstekend vermaakt tijdens de Champions League-finale. De verdediger van Real Madrid zag dat Chelsea na strafschoppen te sterk was voor Bayern München. In de halve finale werd de mandekker met zijn werkgever door Bayern uit het toernooi gegooid.