"Het veroveren van de titel is een beetje minder onmogelijk geworden. We doen nog steeds mee", aldus de hoofdtrainer. Met rust stonden de Catalanen achter, maar in de tweede helft stelde Lionel Messi orde op zaken.
"Levante is één van de vervelendste teams om je tegen terug te moeten knokken", aldus de keuzeheer. "Ze hebben in defensief opzicht hun organisatie prima staan, beschikken over spelers met veel ervaring en zijn goed in de counter."
Aankomend weekeinde staat de topper met Real Madrid op de kalender. "Als zij winnen, is de titelstrijd beslist", aldus Guardiola. "Het zal heel moeilijk worden om een team te verslaan dat pas twee keer heeft verloren in de competitie."
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeGuardiola gelooft steeds meer in landstitel
FC Barcelona boekte zaterdagavond een 1-2 overwinning op Levante. Door de drie punten geloof trainer Josep Guardiola een beetje meer in de landstitel. De achterstand op Real Madrid is nog altijd vier punten.