Laatste nieuws
15.05Alex Kroes komt met zeer duidelijke reactie op omstreden besluit Farioli
15.05Programma en stand eredivisie | Dit zijn alle wedstrijden in speelronde 26
15.03Feyenoord-drietal traint weer mee: ‘Morgen kijken of en hoe lang ze kunnen spelen’
14.55Keuken Kampioen Divisie-club aast op terugkeer: 'We horen gewoon in de Eredivisie'
14.55Bosz schudt zijn hoofd: 'Niet beschikbaar tegen RKC, mogelijk wel tegen Ajax'
14.45Van Persie baalt van absentie Hancko in 'sleutelduel' met FC Twente
14.40Reiziger kiest 24 spelers voor Jong Oranje: geen Ihattaren, debuut voor Bogarde
14.37Kluivert haalt Go Ahead-verdediger bij nationale ploeg Indonesië
14.36Kwartet voor vrouwen Chelsea en City: in dertien dagen vier keer tegen elkaar
14.20Perez en Vink zien Ajacied van 'tien miljoen' door ijs zakken: 'Kan echt wel wat'
14.15VP-Voetbalkantine: 'Het is goed dat Koeman De Ligt alsnog bij Oranje haalt'
14.15FCUpdate in het kort: Reiziger haalt één debutant bij selectie Jong Oranje
14.05Tachtig interlands en toch dolblij: Tuchel over gesprek met Henderson
14.05Kraay acht Ajax-speler klaar voor Europese top: 'Wat mij betreft onomstreden'
14.05Sadílek terug in Tsjechische selectie, Moder geselecteerd voor Polen
13.58Laatkomer Saibari keert terug in wedstrijdselectie PSV: 'De groep moet hem helpen'
13.55PSV zonder Mauro Júnior, vraagteken achter Schouten en Ledezma
13.45AZ heeft geen rust nodig in aanloop naar Ajax: 'Dat is niks nieuws'
13.39Medische update PSV: Mauro Junior ontbreekt
13.20'Prime' Sneijder maakt heel veel indruk bij Inter: 'Dat is niet normaal...'
13.15Dit valt er voor Oranje te halen in de Nations League
13.15Engelse pers velt oordeel over Zirkzee en De Ligt na Europa League-overwinning
13.13Veelbesproken arbiter geeft uitleg na afgekeurde Atlético-pingel: 'Was 99% zeker'
13.04Hoe doet PSV het historisch gezien in Waalwijk?
13.00Farioli komt met uitleg over systeemwijziging: 'Dan betalen we de prijs'
12.57'Kerkez hoog op lijstje Slot, twijfels over verlenging Van Dijk'
12.56Slot opnieuw gevraagd naar Liverpool-toekomst Van Dijk: 'Wat ik wel weet...'
12.55Van Aké tot Zirkzee: de meest opvallende afwezigen bij het Nederlands elftal
12.55De Ligt vervangt geblesseerde De Vrij bij Oranje, Taylor en Depay keren terug
12.54Wedstrijd onder leiding van Manschot
12.47Ajacieden zien niks positiefs in Europese uitschakeling: 'Niet waar ik aan denk'
12.40Koeman maakt definitieve selectie Oranje bekend: 24 namen, Memphis terug
12.34Memphis en Taylor terug bij Oranje, De Ligt alsnog opgeroepen
12.30Tuchel verklaart Engeland-rentree Henderson: 'Een belangrijk stuk in onze puzzel'
12.30Ajax-fans verdeeld over prioriteit: 'Europa League toch aardig belangrijk'
Resultaten x
Overige

Sport1 Voetbalmagazine neemt het internationaal topvoetbal onder de loep

In het nieuwe Sport1 Voetbalmagazine dit keer niet alleen aandacht voor de grote spelers, die desalniettemin natuurlijk niet ontbreken. Ook wordt het wel en wee van enkele gerenommeerde clubs uit het internationale topvoetbal nader belicht. Wat is bijvoorbeeld de achtergrond van hét succes van Manchester United? Wat beweegt Schalke, en zit

20-10-2011 07:00 door Redactie ELF Voetbal

Weer fit op het juiste moment: Gerard Piqué. FC Barcelona moest het lang zonder haar sterkhouder in de verdediging stellen en kan de prijzenjacht nu weer voortzetten met de lange Spanjaard in de defensie. Waardoor Barça nog sterker is dan in de eerste weken van de competitie, toen onder meer de uitslagen 5-0 en 8-0 op het scorebord werden gezet… Piqué vertelt hoe het kan dat de Catalanen maar door blijven gaan met winnen en eremetaal verzamelen. Ook spreekt hij zich uit over de altijd provocerende Real Madrid-trainer José Mourinho, zijn relatie met Shakira en de speciale link met zijn opa.

Een van de weinige serieuze uitdagers van FC Barcelona op het internationale topvoetbalpodium is Manchester United. De succesvolle Red Devils kent een hegemonie binnen de landsgrenzen en behoort daarnaast ieder seizoen tot de overlevers in de Champions League. Interessant is het om te lezen hoe de Mancunians nou eigenlijk aan hun stabiele basis komt. Sport1 zocht het uit.

De in Duitsland immens populaire volksclub Schalke 04 is juist aan een enorme opmars bezig. Aan een trouwe achterban en een vol stadion nooit gebrek, aan goede prestaties wel. Na het debacle vorig seizoen met de mislukte coach Felix Magath recht de werkgever van Klaas-Jan Huntelaar dit jaar de rug. Wat is er allemaal mogelijk in Gelsenkirchen?

Diezelfde vraag kan gesteld worden over de indrukwekkende cijfers van de Mannschaft. Het Duitse nationale elftal swingt en dans als nooit tevoren. Weg zijn de saaie en plichtmatige duels en de 1-0 overwinningen in de slotsecondes. Duitsland is vernederlandst!

Ook graaft Sport1 diep in de clubgeschiedenis van Juventus. Ooit een gerespecteerde en gevreesde topclub - die ook Ajax het leven zuur maakte -, daarna door een omkoopschandaal aan het kruis genageld en nu verrezen. Wat kunnen Eljero Elia en co dit seizoen?

Verder al onze vaste rubrieken (Cultheld, Gevallen Ster) en een openhartig interview met Manchester City-ster Sergio Agüero. Kortom; meer dan genoeg redenen om het nieuwe Sport1 Voetbalmagazine in huis te halen.




Aanmelden
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Georginio Wijnaldum?
superelf Laatste: Superelf Willem Janssen, Limburgse verbinder
transfergeruchten Laatste: Wat kan Brian Brobbey verwachten van een overstap naar West Ham United?
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
kleedkamerhumor Laatste: Etienne Vaessen, grappenmaker bij RKC Waalwijk: "Je ziet het bijvoorbeeld aan de grijns op m’n gezicht"
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.