Laatste nieuws
13.40Virgil van Dijk onder vuur na onbeschoft gedrag tegen Richarlison
13.34Zit Malacia morgen al bij de wedstrijdselectie van PSV?
13.32Heerlijke affiches in kwartfinales Women's Champions League
13.23Ancelotti heeft maling aan uithaal Tebas: 'Hier is niemand gek geworden'
13.20Uneken bij eerste elftal PSV na mislukte jacht op spits: 'Hij heeft de kwaliteiten'
13.18'Real Madrid overweegt monstertransfer van Vinícius door opmars Mbappé'
13.15Kluivert gekroond tot speler van de maand na indrukwekkende cijfers
13.10Sensationeel: Quick Boys slaat met hogeschoolvoetbal keihard toe tegen AZ
13.10Stewart hoopt op transfervrije spits voor PSV: 'Je gaat actief op zoek'
13.05Salah-Eddine belde met Rensch: 'Als de mogelijkheid er is, moet je komen'
12.57Oplossing voor het Pepi-probleem: Bosz haalt Uneken naar eerste elftal
12.56Malacia kan voor PSV debuteren tegen Willem II, geen Ledezma
12.56Malacia kan voor PSV debuteren tegen Willem II
12.54Voormalig PSV-verdediger Van den Dungen overleden
12.40Klap voor PSV: Ricardo Pepi komt dit seizoen helemaal niet meer in actie
12.28Pepi dit seizoen niet meer in actie voor PSV
12.25FC Twente moet weer boete betalen aan UEFA: 'Doen alles om daders op te sporen'
12.25Pepi komt dit seizoen niet meer in actie
12.15'Zeven aflopende contracten bij PSV: vertrek van meerdere spelers hangt in lucht'
12.15Van Nistelrooij in FA Cup tegen oude ploeg: 'Speciaal om terug te keren'
12.13Ontketende Kluivert troeft Gakpo af en is Speler van de Maand
12.13Kluivert houdt tastbare herinnering over aan maand januari
12.10Ramos (38) vervolgt carrière in Mexico, hij voetbalde in mei voor het laatst
12.01Lets ontzag voor Henderson: 'Kan ik mooi aan mijn kleinkinderen vertellen'
11.53Van Dijk drukt hardnekkige geruchten de kop in: 'Wie anders beweert, zit mis'
11.51Ook Slot buigt voor Van Dijk: 'Hij was geweldig'
11.50Harde landing voor Moder bij Feyenoord: 'Staan beetje laag in de competitie'
11.40Salah-Eddine kiest voor rugnummer 34: 'Het is voor Nouri'
11.39RKC haalt keeper op transfervrije basis terug
11.30Dolend Feyenoord moet tegen Sparta oppassen voor vijfde uitglijder op rij
11.24Van der Gijp haalt uit na PSV - Feyenoord: 'Ik bedoel, kom op man!'
11.15Roma schrijft dure Twente-aankoop Salah-Eddine niet in voor Europa League
11.13Bayern München voert 'lastige' contractgesprekken met Kimmich
11.12Vertrokken Ajax-talent 'verdwenen' in Spanje: 'De cijfers spreken voor zich'
11.00Spaanse media buigen voor 'lijfwacht' Frenkie: 'De Nederlander blijft groeien'
Resultaten x
Overige

Geen Afrika Cup voor Cissé, wel voor Tioté en Enoh

Feyenoord-trainer Mario Been kan opgelucht ademhalen: hij hoeft Sekou Cissé in januari niet te missen. De Ivoriaanse aanvaller is niet geselecteerd voor de Afrika Cup. Zijn maatje Cheik Tioté van FC Twente is wel van de partij op het toernooi, dat van 10 tot en met
23-12-2009 17:13 door Redactie ELF Voetbal

Cissé was er de laatste interlands altijd bij, maar heeft bondscoach Vahid Halilhodzic kennelijk niet genoeg overtuigd. Deze maand zei de 24-jarige buitenspeler, die bij Feyenoord nog niet echt overtuigt, in ELF Voetbal dat hij er op rekent dat hij meegaat naar de Afrika Cup. Maar Cissé wist ook: "De concurrentie is groot met jongens als Salomon Kalou, Bakary Koné, Arouna Koné, Aruna Dindane en vele anderen. De bondscoach kan wel uit twaalf aanvallers kiezen! Daarom kan ik niet verslappen. Eén mindere wedstrijd en ik lig eruit."

Beter nieuws was er voor Tioté. De middenvelder van Twente kreeg wel een uitnodiging. Hij profiteerde onder meer van de afwezigheid van Sevilla-speler Ndri Romaric, die disciplinair is geschorst en om die reden ontbreekt tijdens de Afrika Cup. Ivoorkust is ingedeeld in een poule met Burkina Faso, Ghana en Togo.

De volledige selectie:

Doel: Boubacar Barry (Lokeren), Aristide Zogbo (Maccabi Netanya), Vincent De Paul Angban (ASEC Mimosas);

Verdediging: Kolo Touré (Manchester City), Emmanuel Eboué (Arsenal), Guy Demel (Hamburger SV), Souleman Bamba (Hibernian), Benjamin Angoua Brou (Kispest Honved), Arthur Boka (VfB Stuttgart) , Abdoulaye Méité (West Bromwich Albion), Siaka Tiéné (Valenciennes);

Middenveld: Yaya Touré (Barcelone), Didier Zokora (Sevilla), Emmanuel Kouamatien Koné (International Curtea de Arges), Cheik Tioté (FC Twente), Emerse Faé (Olympique Nice), Jean-Jacques Gosso (AS Monaco);

Aanval: Didier Drogba (Chelsea), Salomon Kalou (Chelsea), Bakary Koné (Olympique Marseille), Kader Keita (Galatasaray), Aruna Dindane (Portsmouth). Gervinho (Lille).

UPDATE: Ook Ajacied Eyong Enoh gaat naar de Afrika Cup. De middenvelder is door bondscoach Paul Le Guen opgenomen in de selectie van Kameroen. Enoh mist hierdoor de competitiewedstrijden van Ajax tegen NAC Breda (17 januari), AZ (24 januari) en Feyenoord (31 januari). Kameroen speelt op de Afrika Cup tegen Gabon, Tunesië en Zambia en is tijdens de poulefase van het WK één van de tegenstanders van Oranje.




Aanmelden
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met..Gerónimo Rulli?
transfergeruchten Laatste: Wat kan Brian Brobbey verwachten van een overstap naar West Ham United?
superelf Laatste: Superelf Kees Kwakman, Volendamse karaktervoetballer
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
kleedkamerhumor Laatste: Etienne Vaessen, grappenmaker bij RKC Waalwijk: "Je ziet het bijvoorbeeld aan de grijns op m’n gezicht"
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.