"Als we het geld bij elkaar kunnen krijgen, dan is hij het overwegen absoluut waard", aldus Leonardo in La Gazzetta Dello Sport.
Maar die financiën kunnen juist het probleem zijn. Milan heeft, ondanks de verkoop van Kaká, niet veel te besteden. Huntelaar moet rond de twintig miljoen euro opbrengen, terwijl de Rossoneri voor Luis Fabiano 'maar' veertien miljoen euro op wilden brengen. Het is nog maar de vraag of de ploeg van Clarence Seedorf bereid is om voor de Nederlander meer geld op tafel te leggen.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeMilan-coach Leonardo: 'Huntelaar is het overwegen waard'
AC Milan-trainer Leonardo houdt Klaas-Jan Huntelaar in de gaten. De spits moet vertrekken bij Real Madrid en AC Milan heeft nog altijd geen nieuwe spits na het mislopen van Edin Dzeko en Luis Fabiano