Laatste nieuws
10.10Onverwachte connectie: Elon Musk reageert op tweet van FC Barcelona
10.09Ajax krijgt verhuurde speler terug: verplichte optie tot koop definitief ontlopen
09.59Rosa onder de indruk van twee Ajax-teamgenoten: 'Een geweldige, speciale speler'
09.51Amorim maakte fout met Zirkzee en opvallende Ferguson-statistiek duikt op
09.51Amorim maakte fout met Zirkzee en bijzondere Ferguson-statistiek duikt op
09.45'Al Hilal zet vol in op 'droomaanwinst' van Liverpool: transfervrije stap lonkt'
09.45Zorgen om Timber bij Arsenal: 'Als twee spelers nooit niet willen spelen...'
09.37Watervlugge Elanga steelt show bij revelatie Forest: 'Een van de snelste'
09.37Champions League stap dichterbij voor Forest: 'Trotser kan niet'
09.30Italiaanse media zien 'Dallinga-show': 'Overweldigend en onvergetelijk'
09.18Feyenoord wil shoppen in Eredivisie: 'Volgens bronnen gaat telefoontje er komen'
09.05Luis Enrique na ontsnapping in Coupe de France: 'Perfectie bestaat niet'
09.05Real Madrid via spektakelstuk van 120 minuten tegen Sociedad naar Spaanse bekerfinale
08.45Mooi: Ajax staat met fraaie video stil bij 28ste verjaardag van Nouri
08.38Ultiem bekersprookje voor Bielefeld: 'Ga alsjeblieft van dat veld af'
08.31'PSV-talent kan alsnog naar Turkije, langer verblijf in Eindhoven ook mogelijk'
08.15Beschamende avond Leverkusen eindigt met verhit gesprek Xhaka en fans
08.15Vermoedelijke opstelling Feyenoord: Van Persie kiest voor twee andere namen
08.05Deze twee spelers wil Feyenoord niet opgeven
08.00AZ verliest in strijd om Europese tickets twee kostbare punten tegen hekkensluiter RKC
07.59Tabloids lovend over De Ligt, diepe onvoldoendes voor Zirkzee: 'Een verkeerde zet'
07.38'Tiki Taka Go Ahead' tegen Feyenoord: 'Ik wil hem in de schijnwerpers zetten'
07.35Sociedad-trainer hekelt arbitrage in Madrid na 'episch duel' in Copa del Rey
07.35'Farioli gaat z'n droom waarmaken, Ajax-fans brengen hem op hun nek naar Schiphol'
07.09Van Gaal: 'Als hij besluit om te vertrekken, verdient hij een groot afscheid'
07.00'Meer dan twintig scouts aanwezig in De Kuip, Feyenoord verlangt 'dik pak geld''
06.25Derde Liga-club Bielefeld klopt Leverkusen en is voor het eerst finalist in Duitse beker
00.09VI Live: Real Madrid kijkt met spanning naar Atlético Madrid en Barcelona
00.07Real overleeft ongekende thriller tegen Sociedad en gaat naar Spaanse bekerfinale
00.07Rüdiger kopt Real naar bekerfinale in spektakelstuk tegen Sociedad
00.00VI Live: Rüdiger doet het vlak voor tijd dan toch voor Real Madrid

Gisteren

23.46AZ baalt van zichzelf na puntenverlies: 'Dan kunnen zelfs zij scoren'
23.40'Lang-afstopper' van Ajax vol lof: 'Maar niet te veel respect voor hem hebben'
23.40RKC mikt nog altijd op handhaving in Eredivisie: 'Hoef spelers niet te overtuigen'
23.37Derksen stinkt volledig in flauwe 1 aprilgrap Genee: 'Ontzettende lul!'
Resultaten x
ballenmeisje

Het ballenmeisje: Imane Feger

Bijna alle Europese competities zitten erop. In Israël wordt vanavond (maandag) de laatste ronde afgewerkt. Hapoel Beer Sheva kroonde zich reeds opnieuw tot landskampioenschap. Goed nieuws voor oud-Ajacied Isaac Cuenca. En natuurlijk voor zijn vrouw. We zetten haar in de schijnwerpers. Ons ballenmeisje van deze week is... Imane Feger.
21-05-2018 11:00 door Redactie ELF Voetbal

Een ballenmeisje met een flinke Nederlandse tint. Imane werd op 17 maart 1986 geboren in Utrecht. "Maar ik was bijna altijd in Amsterdam te vinden", vertelde ze tijdens een interview. Haar ouders zijn van Marokkaanse afkomst. Ze heeft nog twee zussen en een broer. Na haar middelbare school startte ze een studie Tourisme en Sociale Hulpverlening.

Haar eerste baan was die van accountmanager. Daar is ze inmiddels mee gestopt. In dat besluit speelt haar man een grote rol. Ze ontmoette Isaac Cuenca in een restaurant in Amsterdam. Het was in die periode dat de Spaanse vleugelspits door FC Barcelona was verhuurd aan Ajax. Een periode die overigens geen geweldig succes op sportief vlak werd. In het restaurant wisselden ze elkaars nummers uit en startten met daten.

Een mooie bijkomstigheid is dat de voormalige Spaanse jeugdinternational uit Barcelona komt. In interviews vertelde ze immers dat Barcelona haar favoriete stad is. "Na de spelersloopbaan van Isaac keren we ook weer terug naar Barcelona om ons daar te vestigen." Door het voetballeven van haar man woonde Imane ook al in Turkije, waar Cuenca in het eerste deel van het seizoen 2015/16 de clubkleuren van Bursaspor verdedigde.

Dit seizoen verblijft ze in Beer Sheva, de zevende stad van Israël. De hoofdstad van het district Zuid ook met ruim tweehonderdduizend inwoners. Dochtertje Estelle Claire was uiteraard mee. Zij kwam op 11 maart 2016 in Granada, Andalusië ter wereld. Daar was Cuenca anderhalf jaar lang actief voor Granada CF.

Imane is officieel geen model, maar figureert momenteel in de zomercampagne van Holy She. Om precies te zijn in de bikinilijn van het vrouwenmerk. Foto's daarvan zijn te zien op de diverse social media en op de website van het label, dat haar basis in Barcelona heeft en twee jaar geleden werd opgericht door onze landgenote Mayke van Otterdijk. De kleding is 100% Made in Spanje. De zomercollectie is wel exclusief. Op de website van Holy She is te vinden waar de verkooppunten zijn gesitueerd.

Imane werd in een interview overigens op allerlei gebieden gevraagd naar haar voorkeur. Haar favoriete muziek? "Erg uitgebreid. The weekend, Drake, Rihanna, Ruth B, El Barrio, Enrique, Bob Marley. Dat wisselt per dag." Haar favoriete eten? "Sushi en Mexicaans." Favoriete film? "The Notebook zal altijd mijn nummer één blijven. Ik moet nog steeds huilen als ik de film bekijk. Ook Endless Love is een favoriet van me."

Op YouTube is Imane ook actief. Ze heeft daar enkele vlogs geplaatst en ook zijn enkele compilaties te zien. Maar het meest actief is ze onbetwist op Instagram. Daar heeft ze nu ruim 39,7 duizend volgers. Dat zal niemand verbazen als haar foto's worden bekeken. Ze post die afbeeldingen bovendien met grote regelmaat. Wij vinden dat niet erg.

 

Missing this ???? •• #Sardenia

Een bericht gedeeld door Imane Feger ? (@imanefeger) op




Aanmelden
transfergeruchten Laatste: Welke topclub gaat de Zweedse revelatie Alexander Isak inlijven?
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Jordi Paulina?
superelf Laatste: Superelf Willem Janssen, Limburgse verbinder
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.