Laatste nieuws
19.10Bekende oud-prof met spoed naar crisisafdeling, personeel gluurt massaal in medisch dossier
19.06VI Live: Bizot gepasseerd, PSG komt op voorsprong
19.06Van Bommel verrast door gefrustreerde PSV'ers: 'De sfeer is zelfs beter geworden'
18.54Schuurs deelt hoopvolle beelden van eindeloze revalidatie
18.53MVV gunt captain droomtransfer, Bakayoko gelinkt aan Newcastle
18.52VI Live: tam begin bij Brest - PSG
18.45Feyenoord wilde 'miljoen of twee' betalen: 'Op Deadline Day sliep ik om half 11'
18.40Feyenoord voldoet aan één eis van Van Bommel: "Dat is honderd procent zeker"
18.40Ajax weet nog niet waar het donderdag speelt: veld Koning Boudewijn Stadion afgekeurd
18.35Praat mee op VP: Stade Brest - Paris Saint-Germain
18.27Vreven krijgt veelbesproken Nainggolan onder zijn vleugels
18.15VI Live: Bizot keept tegen Paris Saint-Germain
18.13Feyenoord-interim Bosschaart legt uit: 'Niet toegelaten tot pro-cursus'
18.10Nieuwe wending: UEFA grijpt in, Europa League-duel Ajax op de tocht
18.10Onmogelijke zoektocht Stewart: acht 'kandidaten' als nieuwe spits van PSV
18.06Poldervaart na dit seizoen weg bij Fortuna, blessures Boadu en Neres
18.00'Huntelaar is écht ingestort, dat komt echt door dat Ajax-verhaal'
18.00Ajax 'met angst en beven' naar België: 'Dat wordt weer glibberen'
17.55Van de Looi onder de indruk van huurling: 'Echt een openbaring voor mij'
17.50Ajax opnieuw op slecht veld? UEFA vraagt Union om alternatieve locatie
17.45Miedema na zeven maanden terug bij Leeuwinnen
17.40Voetbalsters Miedema en Dijkstra keren na blessures terug in selectie Oranje
17.35Union - Ajax mogelijk op andere locatie: 'Dan waarschijnlijk zonder fans'
17.30'Nieuwe' Sneijder klopt op de deur bij FC Utrecht: 'Die is niet van de melkboer'
17.10Ontlading in Youth League: AZ na strafschoppen naar achtste finales
16.51'Schuurs overweegt derde knie-operatie, die hem maanden aan de kant houdt'
16.50LIVE: PSV werkt toe naar clash met Juve, krijgt Karsdorp zege op zijn verjaardag?
16.45Uitfans 'steeds vaker' geweerd: supportertje pesten of veiligheid waarborgen?
16.44FCUpdate in het kort: 'Slachtoffer' van Santiago Giménez twee wedstrijden geschorst
16.40Ajax krijgt open sollicitatie: 'Zou het zo leuk vinden om in de directie te komen'
16.35Rubiales houdt in rechtbank voet bij stuk: 'Hermoso gaf toestemming voor kus'
16.34Walker maakt reputatie als leider direct waar richting CL-duel met Feyenoord
16.34Walker maakt reputatie als leidersfiguur direct waar richting CL-duel met Feyenoord
16.15Geen moment twijfel bij Bosschaart: 'Enorme eer, ga er alles aan doen'
16.11'Priske had een opvatting waar je wat van kan vinden, die van mij is anders'
Resultaten x
binnenland

Interview Tommie Beugelsdijk: "Misschien zetten we onszelf onder een bepaalde druk"

ADO Den Haag zit momenteel in een achtbaan. Er worden nauwelijks punten behaald. Het ontbreekt de spelers aan zelfvertrouwen. Ondanks het aanstellen van Mo Hamdi als nieuwe algemene directeur, rommelt het nog steeds in de organisatie. De achterban laat zich steeds nadrukkelijker horen. 

26-11-2019 11:30 door Glenn Duijzer

Afgelopen weekend bleek de thuiswedstrijd tegen Willem II typerend te zijn voor het huidige beeld van de club. Had niemand opgekeken van een ruststand van minimaal 0-4, bleef deze steken op 0-2. Een onzuiver vizier en soms briljant keeperswerk van Luuk Koopmans hielden ADO Den Haag in de wedstrijd. Na rust zocht en vond de Haagse ploeg de aansluiting. Daarna volgde vrijwel direct de derde treffer van de bezoekers. In het Haags kwartiertje toonde de ploeg de juiste wilskracht en vocht zich via een wonderschone treffer van Goossens terug in de wedstrijd: 3-3.

Opgelucht

Na afloop was Tommie Beugelsdijk opgelucht met het gelijke spel. "Absoluut opgelucht, we beginnen natuurlijk slecht aan de wedstrijd. De eerste helft was zelfs dramatisch. Bij rust had de achterstand veel groter kunnen zijn. We beginnen goed aan de tweede helft met de aansluitingstreffer, maar gelijk ligt die 1-3 er weer in. Daarna hebben we alles gegeven met gelukkig nog een 3-3. Ik kan begrijpen dat er door de club geen Man of the Match is gekozen. Maar Luuk Koopmans was de enige die daarvoor in aanmerking mocht komen," aldus de centrumverdediger tegenover ELF Voetbal.

Het spelbeeld tussen beide helften van ADO Den Haag was schrikbarend. Voor rust liep de ploeg apathisch over het veld. Na rust was de Haagse vechtlust weer enigszins terug. Dan ben je toch benieuwd naar wat er allemaal in de rust is gezegd. "Er is door de trainer en enkele spelers, onder wie Immers wel het één en ander gezegd. Gooi die schroom van je af, niet meer zo angstig en statisch over het veld lopen. Knok je terug in de wedstrijd. We speelden matig en verloren de duels. Dat mocht niet meer gebeuren. Ik moet eerlijk zeggen dat ik in de rust niets heb gezegd. Ik was met mijn eigen spel bezig. Ik speelde voor rust ook een matige wedstrijd en focuste mij op de revanche in de tweede helft."

Mannelijke wedstrijd

Na rust kwam de ware Haagse aard weer naar boven. De ploeg speelde met druk naar voren en op het randje. Scheidsrechter Lindhout zag het en liet het een mannelijke wedstrijd worden. "Zoals we na rust speelden, daar kon ik ook van genieten. We speelden weer met intentie om toch nog een punt te pakken. Dat hebben we gelukkig ook gedaan, maar beide helften waren een wereld van verschil."

In de spits was er deze week weer een plaats ingeruimd voor Tomas Necid. De aanvaller vond tweemaal het doel. "Necid was super, ik was blij dat hij weer wist te scoren. Hij had voor rust al een kansje gekregen, die ging er niet in." Het altijd aanwezige Haagse aanhang greep het Haags kwartiertje aan om in grote getallen de tribune te verlaten. Het laat zich raden waar ze naar op weg waren. Hierdoor miste het merendeel de 2-3 van Necid. Dat was Beugelsdijk ook niet ontgaan. "Natuurlijk merk je dat op het veld. Maar ik mag mijn spel daar niet door laten beïnvloeden. Ik moet mij volledig concentreren op de wedstrijd en dat heb ik dan ook gedaan."

De verrassing in de opstelling was de debuterende Dehninio Muringen op de rechtsbackpositie. De centrale verdediger had in de voorbereiding al minuten gemaakt tegen RCS, maar mocht nu in de Eredivisie debuteren. "Hij werd lekker voor de leeuwen geworpen. Ik had voor de wedstrijd al tegen hem gezegd dat dit niet de makkelijkste periode is om te debuteren voor een ploeg. Ga er maar staan als jonge jongen, maar hij heeft zijn ding gedaan. Ik was blij met zijn inbreng."

Dochter

Komend weekend staat de uitwedstijd tegen Heracles Almelo op het programma voor de geelgroene. De grote vraag is hoe de Haagse ploeg gaat beginnen aan de wedstrijd. "We willen voetballen, zoals we in de tweede helft hebben laten zien. Dat willen we echt, maar moeten uitzoeken waarom het niet lukt. Of het tussen onze oren zit, ik weet het echt niet. Misschien zetten we onszelf wel onder een bepaalde druk. We zijn er dagelijks mee bezig. Niet alleen op het veld, ook daarbuiten. Ik ben er bijna 24 uur per dag mee bezig. Het enige moment dat ik het een plekje kan geven, is als ik ’s avonds op bank zit met mijn vriendin. Dan gaat het even niet over voetbal. De rest van de tijd gaat het altijd over voetbal. We krijgen een dochter en die kan ook op voetbal gaan. Dat zou ik leuk vinden, maar als ze op ballet gaat, vind ik het ook prachtig. Daar kijkt niemand naar voetbal en heb ik lekker rust."




Aanmelden
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met..Gerónimo Rulli?
transfergeruchten Laatste: Wat kan Brian Brobbey verwachten van een overstap naar West Ham United?
superelf Laatste: Superelf Kees Kwakman, Volendamse karaktervoetballer
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
kleedkamerhumor Laatste: Etienne Vaessen, grappenmaker bij RKC Waalwijk: "Je ziet het bijvoorbeeld aan de grijns op m’n gezicht"
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.