Laatste nieuws
14.20El Ahmadi: 'Met hem erbij was PSV echt wel kampioen geweest'
14.15VP-Voetbalkantine: 'Reijnders moet voor zijn ontwikkeling weg bij Milan'
14.00Overzicht: degradanten en promovendi in Europa op een rij
14.00'Wat een beul is Eerdhuijzen, daar durf je als aanvaller bijna niet voorbij'
13.59De Mos haalt PSV-bus nèt na tegengoal Ajax in: 'Ging heen en weer, ongelooflijk'
13.58Eindhoven bereidt zich voor op mogelijk kampioensfeest PSV: datum huldiging bekend
13.55Komt Telstar na bijna vijftig jaar terug naar de eredivisie? De play-offs gaan beginnen
13.55Sebaoui komt tijdens reguliere seizoen niet meer in actie
13.40Bizarre beelden: PSV-legende wil Vreven (ex-NAC) aanvliegen en krijgt rood
13.40Live Transfers: Bayern en Sané steggelen, Barça wil Szczesny belonen
13.35Shaqiri bereikt heldenstatus na Zwitsers sprookje: 'Hij krijgt een standbeeld'
13.25Lang onthult onderonsje met Makkelie in De Kuip: 'Daar konden we om lachen'
13.22Liverpool-aanvaller in gesprek over nieuw contract
13.20Ajax en Feyenoord azen op nieuwe 'Yaya Touré': 'Hij is fysiek enorm superieur'
13.20Meijer verrast door NEC-kleedkamer: 'Ik kon kiezen uit 5-0, 6-0 of 7-0'
13.10'Slechtste ploeg van Eredivisie was bijna kampioen, schande dat PSV lager staat'
13.07'Brighton laat oog vallen op zeer gewilde 'halve Nederlander' in Serie A'
13.05De Ajax-anticlimax: van bijna kampioen en juichen voor Feyenoord naar pure wanhoop
13.00Schakelen geblazen: zo volg je de een na laatste Eredivisie-ronde
12.53Smaakmaker Go Ahead heeft dipje: 'Dan wordt het Lecce in plaats van AC Milan'
12.47Audio tijdens Clásico leidt tot grote VAR-ophef: 'Hebben geen krachtige camera's'
12.42Gefrustreerde Nottingham-eigenaar haalt verhaal bij manager op veld: 'Schandalig'
12.41Lukkien krijgt 'tinteling in de ogen' van Ajax-duel: 'Kan prachtige avond worden'
12.39Feyenoord verlengt aflopend contract van talent
12.33Medic degradeert met Bochum en keert terug naar Ajax
12.25Spelers Bayern München stappen alsnog op vliegtuig naar Ibiza
12.25Clubleiding Bayern München zet spelers alsnog op vliegtuig naar Ibiza
12.20AZ-huurling voelt zich thuis in Duitsland: 'Zou geen straf zijn hier te blijven'
12.20"PSV wordt kampioen, Ajax heeft gisteren zo'n mentale tik gehad"
12.20Twee goals in 87 seconden niet genoeg voor Liverpool: gelijk tegen Arsenal
12.17'Toptransfer lonkt voor Reijnders: AC Milan 'zet zich schrap' voor eerste bod'
12.02'Real Madrid geeft gas en versnelt komst Xabi Alonso door WK voor clubs'
12.00Dit is Stadio Olimpico: het mythische strijdtoneel in de Coppa Italia-finale
11.56Mislukte aanhouding: Ajax-fans raken slaags met politie tijdens Ajax - NEC
11.55Vitesse blundert met afscheid 'verraste' verdediger: 'Ik zag het niet aankomen'
Resultaten x
binnenland

FIFA Talk Extra: Dit zijn na de laatste update de grootste Nederlandse talenten in FIFA 20

Eens in de zoveel tijd vernieuwt EA in FIFA 20 de spelersselecties van Aftrap en Career Mode. Afhankelijk van prestaties in het echte leven worden specifieke spelereigenschappen, -beoordelingen en -potenties aangepast. De laatste update, van 7 februari, heeft kleine veranderingen teweeggebracht. In de geest van Future Stars stellen wij een team samen van Nederlanders onder 23 jaar met de grootste potentie in FIFA 20 Career Mode!

08-02-2020 17:38 door Martijn Ruijter

Doel

Justin Bijlow (Feyenoord) - Bijlow heeft op dit moment een rating van 74. De onlangs 22 jaar geworden keeper is in FIFA 20 het grootste keeperstalent van Nederland, met een potentie van 82. Daarmee komt hij niet aan de 83 rating van Jasper Cillessen op dit moment. Het is dus te hopen dat er een keeperstalent opstaat de komende jaren.

Verdediging

Matthijs de Ligt (Juventus) - Het is overduidelijk wie het grootste verdedigende talent van Nederland is. Golden Boy De Ligt heeft zijn basisplek terug bij Juventus, al wordt dit niet gehonoreerd in FIFA. Na de laatste update is zijn potentieel namelijk gedaald. Niet getreurd: zijn potentieel is gedaald van 93 naar 92, waarmee De Ligt door EA nog altijd als het grootste verdedigende talent ter wereld wordt beschouwd. 

Jeremie Frimpong (Celtic) - De meest verrassende speler in dit elftal! De 19-jarige rechtsback verhuisde op jonge leeftijd naar Engeland, waar hij werd opgepikt door Manchester City. Begin dit seizoen maakte de Amsterdammer de overstap naar Celtic, waar hij defnitief is doorgebroken. Die doorbraak heeft EA beloont met een potentieel van 85.

Sepp van den Berg (Liverpool) - De jonge verdediger maakte een bijzondere overstap naar Liverpool, waar hij langzaamaan wordt klaagestoomd voor het eerste elftal. EA ziet in Van den Berg ook een talentvolle speler. Zijn potentieel wordt geschat op 84.

Owen Wijndal (AZ) - Wijndal is een van de revelaties van AZ. Stiekem hoopt de linksback zelfs op een oproep van Ronald Koeman. Met een potentieel van 84 zou hij in de toekomst zeker kunnen uitgroeien tot de vaste linksback van Oranje.

Middenveld

Frenkie de Jong (FC Barcelona) - De spil op het middenveld van Oranje kan natuurlijk niet ontbreken in dit elftal. Frenkie de Jong veroverde afgelopen seizoen de harten van een heleboel voetballiefhebbers, wat resulteerde in een recordtransfer naar FC Barcelona. Daar heeft De Jong nog niet zijn beste spel kunnen laten zien, maar dat wordt hem niet kwalijk genomen door EA. Die schatten zijn potentie nog altijd in op 92, waarmee hij samen met De Ligt het grootste talent van Nederland is. 

Mohamed Ihattaren (PSV) - Over een kleine week wordt Ihattaren 18 jaar. Je zou bijna vergeten dat hij zo jong is wanneer je hem het aanvalsspel van PSV ziet dirigeren. Als Ihattaren deze ontwikkeling doorzet, kan het niet anders dan dat zijn potentie in FIFA omhoogschiet. Voor nu schat EA Ihattaren in op een potentieel van 88.

Donny van de Beek (Ajax) - Daarmee wordt hij even talentvol ingeschat als Donny van de Beek. De nog altijd pas 22-jarige Van de Beek is niet meer weg te denken uit de basiself van Ajax. Zijn indrukwekkende optredens in de Champions League hebben naar verluidt de interesse gewekt van Real Madrid. Als Van de Beek zijn potentieel van 88 waarmaakt, zal Real niet ontevreden zijn wanneer hij aankomende zomer de overstap maakt. Het middenveld van Nederland barst van het toptalent. 

Aanval

Myron Boadu (AZ) - De topschutter van AZ verovert de Eredivisie. Met de blessures van Memphis Depay en Donyell Malen zou het zelfs kunnen dat de vorige maand 19 jaar geworden Boadu Oranje van doelpunten moet voorzien op het EK. EA ziet de ontwikkeling van Boadu ook en heeft hem beloond met een potentieel van 88.

Steven Bergwijn (Tottenham Hotspur) - Er was veel te doen rondom de overstap van Bergwijn van PSV naar Tottenham Hotspur. Mourinho bestempelde Bergwijn als een aankoop voor de toekomst en op basis van zijn potentieel in FIFA 20 is dat geen gekke uitspraak. Bergwijn heeft een potentieel van 87.

Calvin Stengs (AZ) - Stengs is de derde AZ-speler in het meest talentvolle Nederlandse elftal. Na een zware blessure heeft Stengs zich teruggeknokt op topniveau. De 21-jarige aanvaller staat op vijf doelpunten en zeven assists in de Eredivisie dit seizoen en heeft zelfs zijn debuut mogen maken in het Nederlands Elftal. EA heeft Stengs een potentieel van 86 gegeven.

Reservebank

Doel: Kjell Scherpen (Ajax) - 81 potentieel

Verdediging:Ki-Jana Hoever (Liverpool) - 84 potentieel, Perr Schuurs (Ajax) - 83 potentieel

Middenveld: Ryan Gravenberch (Ajax) - 87 potentieel, Teun Koopmeiners (AZ) - 85 potentieel

Aanval: Donyell Malen (PSV) - 86 potentieel, Javairo Dilrosun (Hertha BSC) - 86 potentieel, Justin Kluivert (AS Roma) - 85 potentieel




Aanmelden
superelf Laatste: SuperELF Stef Nijland, bescheiden technicus
transfergeruchten Laatste: Deze topspelers zijn komende zomer transfervrij
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Nicolas Kühn?
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.