Laatste nieuws
07.15Meest bekende Ajax-supporter wordt weggepest: 'Dit is een dieptepunt'
06.06Amsterdamse schiettent werd minst gepasseerde defensie: wat is er veranderd bij Ajax?
02.34Hartman vraagt geduld van zichzelf en buitenwacht
00.15Guardiola rekent af met Carragher na suggestie: 'Ik lach hier niet om'
00.00Beelen over aanstaande komst Van Persie naar Feyenoord: 'Hele grote naam'

Gisteren

23.50Aston Villa loopt weg met Rashford na heldenrol: 'Hij laat zien wat United mist'
23.32Bosschaart krijgt reden voor afwijzing cursus: 'Wil niet negatief doen over KNVB'
23.30Bosschaart over opmerkelijk Feyenoord-moment: 'Heel erg last van z'n buik'
23.15Barcelona behoudt koppositie na 0-2 zege bij Las Palmas, Atlético wint van Valencia
23.15Feyenoord wint met moeite van Almere City: 'Draak van een wedstrijd'
23.10Ex-Eredivisie-spelers bezorgen Benfica comfortabele zege
23.06Quilindschy Hartman komt terug op eerdere uitspraken: 'Erg negatief'
23.04Hartman vraagt om tijd: 'Ik wil niet te hard zijn voor mezelf'
23.00Kökcu en Pavlidis weer goud waard, Banzuzi doet Antwerp pijn in extremis
22.59Barcelona herovert koppositie na zuinige zege op Cillessen en co
22.59Barça weet Cillessen te kloppen en neemt koppositie in La Liga weer over
22.55Feyenoord-tegenstander Inter minimaal voor één dag koploper na winst op Genoa
22.53Bosschaart noemt twee hoogtepunten als interim-trainer van Feyenoord
22.48Keharde uithaal naar 'liegende' Nijkamp bij Sparta: 'Die man is niet houdbaar'
22.45Ook Feyenoord-opponent Internazionale wint slechts moeizaam
22.43Lautaro voorkomt nieuwe misstap van Feyenoord-opponent Inter in titelrace
22.43VI Live: Barcelona stevent af op koppositie ondanks dubieus VAR-moment
22.35'Tweede El Ahmadi' dient zich aan in selectie Feyenoord: 'Kan goed voetballen'
22.21VI Live: Olmo schiet Barcelona op voorsprong en richting koppositie
22.14'Voor de poorten van de hel, natuurlijk best wel schrijnend van Feyenoord'
22.05'Marcus Rashford laat Manchester United zien wat ze missen'
22.00VI Live: Barcelona heeft moeite met Las Palmas op jacht naar koppositie
21.59Hancko bezorgt Feyenoord alsnog zege in laatste 'bonuswedstrijd' Bosschaart
21.59Feyenoord pakt op valreep volle mep tegen Almere City
21.59Feyenoord ontsnapt tegen Almere City door late goal Hancko en pakt derde plek
21.58Feyenoord ontsnapt in extremis tegen Almere City: Hancko de reddende engel
21.52VI Live: Hancko zorgt voor bevrijdende treffer in extra tijd
21.50Verbazing over Feyenoord-dissonant: 'Alsof hij op een begrafenis staat'
21.46Bergwijn schittert in Saudische kraker: ex-Ajacied beslissend met twee goals
21.45Merkwaardig: arbitrage sommeert Feyenoord-assistent om bank te verlaten
Resultaten x
binnenland

Interview Feyenoord-spits Róbert Bozenik: "Ik wil me graag laten zien in Champions en Europa League"

Hij had flink wat ponden kunnen verdienen in Engeland, veel Russische roebels op zijn bankrekening kunnen laten bijschrijven of in Duitsland een uitstekend salaris kunnen opstrijken. Maar Róbert Bozenik koos afgelopen winter met volle overtuiging voor Feyenoord. "Het belangrijkste voor mij is mijn ontwikkeling."

09-10-2020 10:00 door Sander Berends

"Ik volg het Nederlands voetbal al vanaf het moment dat ik voor het eerst tegen een bal aantrapte. Het aanvallende spel, met 4-3-3 systeem, spreekt me als aanvaller erg aan. Ik weet dat jonge spelers in de Eredivisie een kans krijgen. Feyenoord strijdt elk jaar mee in de top drie en speelt mee in de Champions League en Europa League. Dat zijn competities waarin ik me wil laten zien", vertelt de twintigjarige Slowaak in ELF Voetbal nummer tien, die vorige week is verschenen en zowel online als via de winkel is te kopen.

Positieve verhalen

Afgelopen winter signeerde Bozenik een contract voor vierenhalf jaar. Feyenoord legde naar verluidt iets meer dan vier miljoen op tafel. In Nederland was hij nog nooit geweest. "Ik ben uitstekend bijgepraat door Stanislav Griga." De spitsentrainer van MSK Zilina, die Bozenik eerder als jeugdtrainer meemaakte, droeg van 1990 tot 1992 het shirt van Feyenoord. "Hij vertelde me uitsluitend positieve verhalen over de club."

"Over het familiegevoel. Ik ben beelden gaan bekijken en raakte onder de indruk van het enthousiasme en de hoeveelheid toeschouwers bij de thuiswedstrijden. Wanneer in Slowakije de nummers één en twee tegen elkaar spelen, komen er 2.500 tot drieduizend toeschouwers. Bij Feyenoord zitten er elke wedstrijd vijftigduizend. De fans zijn geweldig."

Video's

"De video's van het kampioenschap uit 2017 op YouTube heb ik bijna allemaal bekeken. Die maakten veel indruk. Ik wil nu graag hetzelfde meemaken met de club. Dat is mijn grote droom," vervolgt Bozenik in ELF Voetbal nummer 10. Daarin vertelt de Slowaak ook alles over zijn achtergrond. Over Terchová, zijn geboorteplaats, de vakantielodge van zijn ouders, zijn hondje, wennen aan de Nederlandse mentaliteit, sportbiografieën en het standbeeld van Juraj Jánosik.

In ELF Voetbal nummer 10 zijn ook interviews te lezen met Marten de Roon, Maxwell en Jan Boskamp. We gingen met Silvester van der Water terug naar zijn roots, speelden De Slimste Mens met Kik Pierie, zochten Sanharib Malki op in Londen en vier jeugdtrainers over de ontwikkeling en mentaliteit van Nathan Aké. Jip Molenaar en Segun Owobowale over hun opmerkelijke carrières, Michel Valke stelt zijn Superelf samen en het bijzondere verhaal van cultheld Adebayo Akinfenwa. En nog veel meer!

ELF Voetbal nummer 10 is vorige week bij de abonnees op de deurmat gevallen. Online bestellen is een fluitje van een cent. Klik hier en binnen twee, drie werkdagen in huis. Uiteraard ligt hij ook in de winkelschappen. Een abonnement afsluiten is helemaal handig. Dat is hier zo gebeurd.




Aanmelden
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met..Gerónimo Rulli?
transfergeruchten Laatste: Wat kan Brian Brobbey verwachten van een overstap naar West Ham United?
superelf Laatste: Superelf Kees Kwakman, Volendamse karaktervoetballer
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
kleedkamerhumor Laatste: Etienne Vaessen, grappenmaker bij RKC Waalwijk: "Je ziet het bijvoorbeeld aan de grijns op m’n gezicht"
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.