Laatste nieuws

Gisteren

23.53Mogelijke Van Persie-opvolger sprak met Heerenveen: 'Mijn ambitie is duidelijk'
23.41'Paris Saint-Germain zet alles op alles voor zomerse komst Isak'
23.20Nottingham Forest krijgt Ipswich na strafschoppen op de knieën en bekert door
23.16Forest wint na bekerthriller en speelt kwartfinale bij Brighton
23.02Invaller Koopmeiners scoort voor Juventus, dat voor vijfde keer op rij wint
22.59Driessen komt met opvallende Lang-onthulling: 'Reserve omdat hij te laat was'
22.52Echteld flirt met openstaande vacature bij Heerenveen
22.45Koopmeiners heeft reden tot lachen: kop van jut maakt bevrijdende goal voor Juve
22.41Janssen geeft Ajax opvallend trainersadvies: 'Wil je de volgende stap zetten...'
22.39Gepasseerde Koopmeiners als invaller trefzeker voor Juventus
22.37Sneijder richt zich tot PSV-middenrif: 'Er zijn dingen die niet kloppen'
22.20Kritiek op speelwijze PSV irriteert Bosz: 'Het is makkelijk om te roepen'
22.15Ajax koning clean sheet: komt Pasveer in de buurt van zijn eigen record?
22.14Vinícius geeft opheldering over Ballon d'Or-gala: 'Zeiden me in Madrid te blijven'
22.01Boulahrouz hoopt dat Van Persie 'rustig aan doet': 'Je graaft je eigen graf'
21.59Van Persie drukt stempel bij Feyenoord: 'Hij heeft meteen dingen veranderd'
21.55Beloftenteams hebben een miserabele maandag in de KKD
21.45Perez schrikt van terugval bij PSV: 'Wát is er met hem gebeurd?'
21.41Sneijder vernietigend na 'afrekening': 'Dit kan niet, gauw kappen met die onzin'
21.35Verbeek acht Steijn niet klaar voor Oranje: 'Ik heb het gehad met Maher, bij AZ'
21.26'PSV zet alles op alles en gaat na interlandbreak met Perisic om tafel'
21.20Sneijder kritisch op Veerman en PSV: 'Loopt hij nu ook naar Perisic toe?
21.20'Ik sprak Brands vandaag, hij zei: we zijn samen begonnen, komen hier samen uit'
21.19Aké geopereerd aan gebroken voet: 'Frustrerend seizoen voor mij'
21.18Vinicius bespreekt arbitrage en zweert trouw aan Real Madrid
21.10Competitieduel Villarreal gaat niet door wegens overstromingsgevaar
20.50Diep respect voor Sierhuis: 'Dit is een boodschap voor alle voetballers'
20.39Taylor ontvangt transferadvies: 'Hét beloofde land voor Nederlandse middenvelders'
20.31Arteta waarschuwt PSV: 'We zijn beter dan vorig jaar'
20.27Geopereerde Aké geeft medische update: 'Heel frustrerend seizoen'
20.22Aké geopereerd aan breuk: Oranje-international voorlopig uit de roulatie
20.15Praat mee op VP: Jong Ajax - FC Eindhoven
20.11Timber kijkt uit naar clash met goede vriend: 'Iedereen weet wat hij kan'
20.05Spaan maakt Lang met grond gelijk: 'Wat moet Koeman met zo'n pain in the ass?'
19.53Arteta schat PSV heel hoog in: 'Ik zie een team dat Juventus heeft uitgeschakeld'
Resultaten x
binnenland

Feyenoord keert met gematigd vertrouwen terug in San Siro

Woensdagavond speelt Feyenoord in het prachtige San Siro de eerste wedstrijd van de achtste finales van de Champions League. Robin van Persie krijgt een monsterklus om mee te beginnen: het machtige Internazionale uitschakelen. De aftrap is al vroeg op de avond: om 18.45 gaat de bal rollen!

Gisteren om 15:00 door Michel Prevoo

De Rotterdammers boekten een geweldig resultaat in de tussenronde van de Champions League door AC Milan uit te schakelen. De stunt werd in Italië beschreven met termen als 'catastrofe' en 'onacceptabel'. Met name de Franse verdediger Theo Hernández kreeg er voorlangs van de Italiaanse pers. Door zijn domme tweede gele kaart kreeg Feyenoord een groot voordeel en trok het de wedstrijd naar zich toe. 

Vorm

Dit was een lichtpuntje in de duisternis voor Feyenoord. Trainer Brian Priske is de laan uit gestuurd, de blessuregolf blijft aanhouden en ook de resultaten blijven zonder overtuiging. Feyenoord boekte dan nog wel een zwaarbevochten zege op hekkensluiter Almere City. Tegen NEC moest Feyenoord genoegen nemen met 0-0. AC Milan bleek helemaal van slag na de uitschakeling. In de eigen competitie werd achtereenvolgens verloren van Torino en Bologna. 

Nu is het aan stadsgenoot Internazionale om Feyenoord te bestrijden. De ploeg van trainer Simone Inzaghi doet helemaal mee om het kampioenschap. De topper tegen titelconcurrent Napoli eindigde in 1-1, waardoor de titelstrijd helemaal open ligt. 

Historie

Het goede nieuws voor Feyenoord: de Rotterdammers zijn ongeslagen tegen Internazionale. De twee teams stonden slechts twee keer eerder tegenover elkaar in een officieel duel. In het succes-seizoen 2001/2002 troffen de clubs elkaar in de halve finale van de UEFA Cup. In de heenwedstrijd was Feyenoord met 0-1 te sterk, om vervolgens in eigen huis een finaleticket veilig te stellen met een gelijkspel (2-2). Fun fact: kersvers Feyenoordcoach Van Persie speelde in beide wedstrijden!

Een piepjonge Robin van Persie in 2002, neemt het 23 jaar later als coach op tegen Inter. 

Blessuregolf

De personele problemen bij Feyenoord zijn bekend. Aanvoerder Quinten Timber maakte zijn rentree in de verloren Klassieker, maar na een paar wedstrijden bleek het toch weer mis. Timber mist de rest van het seizoen, wat een enorme aderlating is voor de Rotterdamse topclub. 

Ook de tegenstander van woensdag kampt met enkele blessuregevallen. Matteo Darmian heeft een spierblessure opgelopen en mist daardoor de heenwedstrijd en zeer waarschijnlijk ook de return met Feyenoord.  Keeper Yann Sommer is er ook niet bij. De Zwitser heeft een gebroken duim, waardoor keepen lastig wordt. Verder is Nicola Zalewski onzeker voor het treffen met Feyenoord. 

 




Aanmelden
superelf Laatste: Superelf Willem Janssen, Limburgse verbinder
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met..Gerónimo Rulli?
transfergeruchten Laatste: Wat kan Brian Brobbey verwachten van een overstap naar West Ham United?
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
kleedkamerhumor Laatste: Etienne Vaessen, grappenmaker bij RKC Waalwijk: "Je ziet het bijvoorbeeld aan de grijns op m’n gezicht"
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.