Laatste nieuws
12.30'Virgil van Dijk wil met Kevin De Bruyne mee en kiest voor droomtransfer'
12.30'Leipzig niet zomaar akkoord met vertrek Simons: 'Dat willen ze voor hem hebben''
12.25BILD: gecharmeerde Slot 'regelmatig' in contact met Nederlandse Bundesliga-ster
12.10Depay met speciaal gevoel terug bij Oranje: 'Snap dat ik niet werd opgeroepen'
12.01'Terror-maanden' eisten tol bij Nuytinck: 'Ik sliep vier uur per nacht'
11.59UEFA is eruit: Oranje krijgt tegen Spanje te maken met bekende scheidsrechter
11.50Ajax-fans steken op 125ste verjaardag ook vuurwerk af in Eindhoven en Rotterdam
11.35'Juve-coach Motta op schopstoel, prijskaartje Simons bekend'
11.33Huijsen in zijn nopjes met uitverkiezing voor Spanje: 'Ik voel mij zo trots'
11.22Mbappé geroerd door Dembélé: 'Ben zijn grootste fan sinds zijn veertiende'
11.16'Modric (39) hakt knoop door over toekomst en dient verzoek in bij bestuur Real'
11.13Oranje-deur is gesloten: 'Jammer, was een no-brainer geweest'
11.00VP-Voetbalkantine: 'Slot moet Frimpong halen als vervanger voor Trent'
11.00Oppassen geblazen: deze vier Oranje-spelers staan op scherp tegen Spanje
10.55'Besselink kan voor meerdere jaren bijtekenen bij FC Twente, Vlap twijfelt nog'
10.49Nederland - Spanje gefloten door Zweed, die Noa Lang al zag scoren dit jaar
10.49Nederland - Spanje gefloten door Zweed die Noa Lang al zag scoren dit seizoen
10.49Zweedse arbiter leidt Nations League-kwartfinale Nederland - Spanje
10.47Persconferenties en trainingen: zo ziet de interlandperiode van Oranje eruit
10.45Mossou spot nieuwe 'Van Bommel' bij Ajax - AZ: 'Hij geeft kleur aan de Eredivisie'
10.20Almere voert grote wijzigingen door en benoemt zaakwaarnemer tot technisch manager
10.18Nieuwe mijlpaal voor Eredivisie-topscorer Sem Steijn: De Jong komt in vizier
09.55Oranje Quiz: Nederlanders in La Liga
09.50Ramadan als steun voor moslimvoetballers in eredivisie: 'Deze maand geeft kracht'
09.45Almere City kiest voor een nieuwe technische organisatie
09.45Mooie beelden: Ajax staat met prachtige video stil bij 125-jarig jubileum
09.45'Van Dijk neigt naar transfervrij vertrek bij Liverpool en ziet droombestemming'
09.43Salah-Eddine kijkt zijn ogen uit in Italië: 'Zoiets heb ik nog nooit meegemaakt'
09.40Hiddink laakt 'overdreven' Goes: 'Moet geen basishouding zijn'
09.35Van der Gijp kraakt AZ-'acteur': 'Die krijgt nog warme melk van zijn moeder'
09.35Koeman houdt deur Bergwijn in Oranje dicht, of toch niet? 'Hij moet bellen'
09.25Uitnodiging voor Oranje blijft uit: 'Dat heb ik wel een periode moeilijk gevonden'
09.19Finish nadert: dit is het programma van Ajax en PSV
09.05Van Basten doet voorspelling: 'PSV wordt kampioen, betere ploeg dan Ajax'
08.53Bondscoach Zuid-Korea boos op Bayern vanwege blessure Kim
Resultaten x
binnenland

Het lot van Kjølø lijkt in Twente bezegeld

De 2-6 tussen FC Twente en Feyenoord was voor de thuisploeg al heel erg, maar had misschien nog wel pijnlijker kunnen zijn. Wanneer de terugspeelbal van Mathias Kjølø in de openingsfase net wel in eigen goal was beland, bijvoorbeeld. Ondanks dat die pass uiteindelijk net niet binnen rolde, bleek het een voorbode voor FC Twente als geheel, en toch ook zeker Kjølø als individu.

Gisteren om 11:00 door Hugo Heinen

En dat in een wedstrijd waarin hij eindelijk weer eens op jacht kon naar eerherstel. Dit seizoen lukt er namelijk sowieso weinig bij de Noor. Zoals vaker gezegd kan het contrast wat dat betreft niet groter met vorig competitiejaar, toen Kjølø een van de openbaringen was van het Twente dat derde werd en zich plaatste voor de voorrondes van de Champions League.

Krediet

Met dat krediet op zak begon de controleur ook dit seizoen als basiskracht, maar al snel bleek de kleine spelmaker niet dezelfde versie als voor de zomerstop. Na vier speelronden was het gedaan wat betreft de basisplek voor Kjølø. In Europa mocht hij nog hier en daar zijn minuutjes maken, maar in de Eredivisie was hij slachtoffer van zijn eigen prestaties en het drukbezette middenveld. 

Het is van buitenaf lastig beschouwen, maar vanaf de kant bekeken lijkt er iets geknakt bij de voormalig PSV'er. Waar hij vorig seizoen degene was die moeilijke situaties in de opbouw wist te op te lossen, is hij nu steeds vaker degene die ze creëert. Het vertrouwen dat voor een spelmaker voor de defensie zo cruciaal is, lijkt hij al eventjes kwijt te zijn.

Kansen

In de beker, Europa en na het vertrekken van Youri Regeer en Carel Eiting ook zelfs weer de competitie heeft Kjølø inmiddels kansen gekregen om zichzelf te herpakken, maar het wil maar niet lukken. De wedstrijd tegen Feyenoord was zondag exemplarisch, met de eerder benoemde terugspeelbal, het later weggeven van de bal (en uiteindelijk een treffer) aan Igor Paixão en het feit dat hij na de rust niet terug op het veld verscheen. 

Dus rijst de vraag: wat rest er dit seizoen nog voor Kjølø? Want zelfs nu hij met de krappere bezetting op het middenveld weer echt nodig is, lijkt hij er niet klaar voor. En als het dit seizoen niks meer wordt, wat gebeurt er dan in de zomer? Een winterse verhuur scheen al even op de nominatie te staan, de geruchten rondom een zomers vertrek - al dan niet tijdelijk - zullen ongetwijfeld op gang komen.

Toekomst

Dat de 23-jarige middenvelder in 2023-2024 een vrijwel perfect seizoen afleverde, zal voor clubs een argument zijn om hem binnen te halen evenals het voor de technische leiding van de Tukkers het wellicht een reden is om hem niet zomaar van de hand te doen. Maar dat zelfs concurrenten als Gijs Besselink - die tegen Feyenoord nog wel een krappe voldoende scoorde - voorlopig de voorkeur gaan krijgen, lijkt duidelijk. 




Aanmelden
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Georginio Wijnaldum?
superelf Laatste: Superelf Willem Janssen, Limburgse verbinder
transfergeruchten Laatste: Wat kan Brian Brobbey verwachten van een overstap naar West Ham United?
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
kleedkamerhumor Laatste: Etienne Vaessen, grappenmaker bij RKC Waalwijk: "Je ziet het bijvoorbeeld aan de grijns op m’n gezicht"
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.