Laatste nieuws
10.40'Nieuwe Europese topclub meldt zich voor Dean Huijsen'
10.40'Eerste aanbieding van PSV weerspiegelde niet de waarde die ik in gedachten had'
10.25President La Liga uit forse kritiek op Real-voorzitter Pérez: 'Een machtsgreep'
10.20'Betis klopt aan bij Man United met duidelijke conclusie over huurling Antony'
09.49Luis Enrique is juist trots na nederlaag: 'Dertig kansen gecreëerd'
09.45Feyenoord-talent op de radar in Europese topcompetities: 'Hoop dat hij voor ons kiest'
09.42Vermoedelijke opstelling Ajax: Farioli kiest vervanger voor geschorste Henderson
09.40Efficiënt Feyenoord herovert derde plaats na ruime zege op PEC
09.40FC Utrecht zeker van Europees voetbal na comfortabele zege bij RKC
09.40Feyenoord-smaakmaker Paixão noemt opvallende droomclub: 'Daar wil ik ooit spelen'
09.19Glansrol tegen PEC komt voor Feyenoorder als geroepen: 'Dit had ik even nodig'
09.15Barcelona en De Jong klaar voor 'bijzondere' Clásico: 'Geen extra motivatie nodig'
09.10Fraser neemt het op voor Ihattaren: 'Iedereen duwt het richting hem, maar...'
08.51Feyenoord-talent op radar in topcompetities: 'Hoop dat hij voor ons kiest'
08.40Van Persie leest geruchten over eigen speler: Bournemouth, Milaan, aardig rijtje'
08.35Farioli reageert op 'idiote' kritiek op spel Ajax: 'Voetbal niet goed, maar...'
08.30Opvallend gerucht: 'Ajax is ontevreden en biedt Brobbey aan bij Turkse topclub'
08.19Van Persie schat kansen Feyenoord op plek twee klein in: 'Ik had even hoop'
08.03Van Persie gaat in op opmerkelijke statistiek: 'Het begint een patroon te worden'
07.53Feyenoord vestigt record na invalbeurt van debutant Giersthove
07.41PEC-schlemiel steekt hand in eigen boezem na 'anderhalve blunder' tegen Feyenoord
07.40Bosz en Van Basten oneens over voetbalfilosofie: 'Moet geld verdiend worden'
07.05Feyenoord nog niet overtuigd na zege op PEC: 'Ook naar achteren kijken'
06.30Vijf tv-tips: El Clásico in bekerfinale, titel lonkt voor Bayern en Liverpool
06.30Vijf tv-tips: El Clásico in bekerfinale, kampioenwedstrijd Bayern en Liverpool
00.45Van Persie: "Waren slordig maar ook veel positieve punten"
00.34Feyenoord vestigt Eredivisierecord tegen PEC Zwolle
00.29Hancko: "Gaat niet makkelijk worden Rotterdam te verlaten"
00.24Milambo: "Dit had ik even nodig"
00.10Van Persie blijft voorzichtig: 'Steijn is voor zover ik weet speler van Twente'
00.10Feyenoord-uitblinker eerlijk: 'Zijn misschien mijn laatste wedstrijden in De Kuip'
00.05Huilende scheidsrechter en Real Madrid boycot persmoment: Spaanse bekerfinale op scherp

Gisteren

23.50Gedegradeerde Kuijt weet met Beerschot na vijf nederlagen weer wat winnen is
23.45Praat mee op VP: Feyenoord - PEC Zwolle
23.41Bosz had seizoenkaart van Ajax: 'Puur om hem te zien spelen'
Resultaten x
binnenland

Het keepersdossier van PSV; wie volgt Walter Benítez op?

Het Eredivisieseizoen nadert zijn einde. En hoewel nog lang niet alles beslist is, begint de geruchtenmolen alweer te draaien. In sommige gevallen zijn de berichten zelfs al concreter, bijvoorbeeld rondom Walter Benítez, die PSV deze zomer zal gaan verlaten.

14-04-2025 15:00 door Hugo Heinen

Het contract van de 32-jarige Argentijn loopt af en gesprekken over een verlenging zijn op niets uitgelopen. De keeper waar volgens verschillende media 'volop belangstelling' voor is, gaat PSV na drie seizoenen dus achter zich laten. Het huidige seizoen maakt hij wel af als basiskeeper, maar na de vijf wedstrijden die er nog te gaan zijn, is het gedaan voor wat betreft de eenvoudig international gedaan bij PSV. In Eindhoven zullen ze dus op zoek moeten naar een opvolger.

Drommel

De discussie zal op gang komen of die opvolger met Joël Drommel niet al in huis is. De stand-in van de vertrekkende Benítez ligt nog wel langer vast, maar is buiten goede wedstrijden in de beker, in de competitie vaak te weifelend geweest. Bovendien loopt het contract van Drommel ook maar tot 2026. Als PSV nog iets aan de 28-jarige Bussummer wil overhouden, dan moet ook hij deze zomer PSV verruilen voor een andere club.

Grote wisselingen zijn dus wellicht wel op komst onder de lat in Eindhoven. Met Jong PSV-keeper Niek Schiks zit er wel een belofte achter Benítez en Drommel, maar de 21-jarige sluitpost lijkt niet zomaar klaar voor een plek onder de lat in het eerste. Mogelijk dat de ook nog jonge Robin Roefs dat wel is. Door transfergoeroe Mounir Boualin werd de keeper van NEC in verband gebracht met PSV. Afgelopen zondag lichtte Ron Jans hem nog positief uit in Studio Voetbal.

(Gebrek aan) ervaring

Valentijn Driessen merkte in een video-item van De Telegraaf op weinig heil te zien in het eventueel binnenhalen van Roefs. De journalist maakte de vergelijking met Drommel, die in een soortgelijke situatie werd weggehaald bij FC Twente. Ook noemde hij Hidde Jurjus, die in 2016 werd weggehaald bij De Graafschap en nooit minuten zou maken in PSV 1. Liever ziet Driessen daarom de ervaring van Mark Flekken naar Eindhoven komen. 

Ervaring die Nick Olij in mindere mate ook heeft. De goalie van Sparta werd al meermaals in verband gebracht met onder andere PSV, maar verlengde recent wel zijn contract op Spangen. Ook de naam van Timon Wellenreuther passeerde afgelopen zomer de revue, al was ook dat voordat de Duitser zijn contract verlengde in Rotterdam. Komende zomer ontstaat echter wel weer een impasse bij Feyenoord, omdat ook Justin Bijlow er nog altijd is. ESPN-analist Karim El Ahmadi stelt dat PSV daar gebruik van moet maken en een van de twee doelmannen op moet pikken.

 

 




Aanmelden
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Nicolas Kühn?
transfergeruchten Laatste: Welke topclub gaat de Zweedse revelatie Alexander Isak inlijven?
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
superelf Laatste: Superelf Willem Janssen, Limburgse verbinder
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.