Laatste nieuws
08.35Dit is het beste elftal uit Zuid-Holland
08.25Dumfries na 'buitengewone wedstrijd' weer finalist: 'Dit is waarvoor je het doet'
08.25Jordi Cruijff ondanks nederlaag trots: 'Als mijn vader had mogen kiezen...'
08.20'Frenkie de Jong maakte net zo veel indruk op mij als Lamine Yamal'
08.19Corinthians blijft ondanks goal Memphis achtervolger in Copa Sudamericana
08.15Zweetband af en zwaaien maar: Memphis breekt de ban in Copa Sudamericana
08.15Frenkie de Jong laat onuitwisbare indruk achter op Inter: 'Geweldig, sensationeel'
07.55Woede richting Higler, Van Boekel en Marciniak leidt tot complottheorie in Spanje
07.54PSV vist achter het net: 'Na gesprek met Bosz was het echt een optie om te gaan'
07.45Geprezen De Jong vreest nieuw trauma: 'Die met Ajax blijft me ook altijd bij'
07.17Flick hekelt arbitrage na uitschakeling: 'Ik zal mijn woorden niet herhalen'
07.11Dumfries euforisch en doodop na historische CL-prestatie: 'Ben ik eerlijk over'
07.10Van Basten verrast met nieuwe positie Lamine Yamal: 'Dat is de volgende stap'
07.01Sepp van den Berg zag zichzelf wel bij PSV voetballen
07.00Nieuw Champions League-trauma Frenkie de Jong: 'Ik zit nog steeds met Ajax'
06.22Arsenal hoopt op 'magische momenten' in jacht op tweede Champions League-finale in historie
06.00Gekkenhuis bij Inter: 'Ik schreeuwde zo hard dat alles zwart werd'
00.11Sensationele Dumfries jubelt na bereiken CL-finale: 'We gaan om te winnen'

Gisteren

23.59PSV meldt zich direct op social media nadat Dumfries CL-finale haalt
23.55Analytici komen woorden tekort: 'Bedankt Inter, bedankt Barça'
23.55Inter is eerste CL-finalist na bizar duel met Barça, Dumfries wéér de grote man
23.55'Loopt nooit lekker tussen Van Hooijdonk en mij, we zien elkaar bijna nooit'
23.55Inter bereikt finale Champions League na tweede spektakelstuk tegen Barcelona (4-3)
23.53Sneijder komt woorden tekort: 'Die man verdient een standbeeld hier'
23.45Dumfries schrijft geschiedenis met absolute wereldprestatie tegen Barcelona
23.39VI Live: Inzaghi bereikt CL-finale voor tweede keer in drie jaar tijd
23.38Inter staat op uit de dood en haalt CL-finale in spektakelstuk tegen Barça
23.35Barça wederom in de problemen: Inter laat stadion ontploffen door weer een goal
23.25AZ en Goes wijzen schikkingsvoorstel van twee duels schorsing af
23.15Praat mee op VP: Inter komt weer op voorsprong tegen Barça, Frattesi scoort
23.11Van Bommel komt superlatieven tekort: 'Buitenaards, waanzinnig, voetbalreclame'
23.09VI Live: Internazionale toch weer op voorsprong in knotsgekke wedstrijd
23.07Krankzinnige slotfase zorgt voor verlenging bij Barça - Inter: Dumfries levert derde assist
23.00VI Live: verlenging moet adembenemende halve finale beslissen
22.52Higler gebeten hond in Spaanse media na beslissing: 'Wond is weer open'
Resultaten x
jukebox

DE JUKEBOX: Kian Fitz-Jim (Excelsior Rotterdam)

Daar is ie weer! De Jukebox is van zolder gehaald en ELF Voetbal gaat weer in gesprek met spelers over hun favoriete muziek. Deze keer stelt Excelsior-middenvelder Kian Fitz-Jim zijn top vijf nummers samen.

25-10-2023 12:00 door Michel Prevoo

Fitz-Jim (20) luistert erg gevarieerd. Zo heeft hij voor elk genre dat hij luistert een aparte playlist. Hoewel hij een muziekliefhebber is, blijft het voor de huurling van Ajax bij luisteren. Traditiegetrouw wordt er als je nieuweling bent bij een selectie verwacht dat je een liedje zingt, als soort ontgroening. Fitz-Jim had het beter bekeken: "Ik hoefde gelukkig niets te doen. Zingen gaat me niet goed af, haha.”

Rap en King Of Pop

De middenvelder is ook geen festival- en concertganger. “Festivals zijn vaak in de zomer en dan moet ik trainen.” In zijn vrije tijd is rap het voornaamste wat uit zijn koptelefoon knalt. Verder luistert hij ook naar Michael Jackson. “Iedereen vindt sowieso wel één liedje leuk van hem. Earth Song en Man In The Mirror zijn mijn favorieten.”

Headie One, Pooh Shiesty en Big30 zijn op dit moment zijn favoriete artiesten, maar op de vraag wie hij op zijn verjaardagsfeestje zou laten optreden kwam een andere naam: Kanye West, of tegenwoordig ‘Ye’.

Onderweg naar het stadion wordt er natuurlijk ook muziek geluisterd. In de bus luistert Fitz-Jim naar óf agressieve muziek om zichzelf op te peppen, óf juist heel rustige muziek om te ontspannen. Denk aan afro-house, drillrap of naar Drake. “Ik wil niet dat mensen denken dat ik een slechte muzieksmaak heb, haha. Ik heb ook nog wel andere muziek die ik mooi vind. Ik heb een heel brede muzieksmaak!”  

De top vijf van Kian Fitz-Jim:

5.  Of Course - Headie One

“Dit is vooral erg rustige rap. Wat ik er zo mooi aan vind, is de manier hóe hij het rapt. Headie One brengt het heel mooi en ik voel die vibe!”

4. TOGD - Lil Saint

De titel belooft niet veel vrolijks als je weet wat de afkorting betekent, maar Fitz-Jim ziet er iets heel anders in. “Dit liedje kwam uit in 2015 en ik vond het top. De flow, de teksten. Het is echt geweldig en ik ken het hele liedje uit mijn hoofd!”

3. Kendrick Lamar - Money Trees

“Dit is gewoon een lekker nummer. Van Kendrick Lamar luister ik zijn bekendste hits. Dit liedje is een soort kunst. Het is een gedeelte, van een groter geheel. Dat geheel wordt ontleed in verschillende liedjes en dat vind ik erg mooi.”

2. Kanye West - Runaway/I Wonder

“Ik vind Kanye West één van beste de beste artiesten. Dit nummer (Runaway. Red.) duurt tien minuten, maar ik luister ‘m altijd helemaal. Het begint al goed. De intro is echt top met de piano en daarna die beat eronder. Geweldig! En de teksten pakken me. Een masterpiece!

‘I wonder’ is ook geweldig. Misschien zelfs wel beter dan Runaway. De beat, flow en tekst: in één woord: top!”

1. Backseat Of The Rolls Truck - Big30

“Een vriend kwam naar me toe en vertelde dat ik hier eens naar moest luisteren. Ik ben het gaan luisteren en heb dit nummer ontdekt. Het geeft me een positieve vibe en brengt mooie herinneringen terug!”




Aanmelden
transfergeruchten Laatste: Deze topspelers zijn komende zomer transfervrij
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Nicolas Kühn?
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
superelf Laatste: Superelf Willem Janssen, Limburgse verbinder
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.